Son Dakika Haberleri: ABD'den Dönen Mesut Yılmaz ve Eşine Oğullarının Ölüm Haberi Verildi

ABD'den Dönen Mesut Yılmaz ve Eşine Oğullarının Ölüm Haberi Verildi

12 ay önce

Oğlu intihar eden eski Başbakan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz, İstanbul'a indi. Oğullarının öldüğünü bilmeyen çifte, acı haber sağlık görevlileri eşliğinde verildi.

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz'ı taşıyan uçak Atatürk Havalimanı'na indi.

YAKINLARI VE DOSTLARI KARŞILADI

Oğulları Mehmet Yavuz Yılmaz'ın ölümünden haberi olmayan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz çifti Los Angeles'ten saat 19.40 sıralarında İstanbul'a geldi. Yılmaz çiftini yakınları ve dostları karşıladı.

AMBULANS EŞLİK ETTİ

THY'ye ait tarifeli uçaktan inen Yılmaz ile eşi Berna Yılmaz, aprondan araçlarla B Kapısı'ndan çıkarıldı. Yakınları ve akrabaları tarafından karşılanan Yılmaz ile beraberindekiler, konvoy halinde havalimanından ayrıldı. Konvoyda bir de ambulansın olduğu görüldü.

ACI HABERİ BİLMEDEN YOLCULUK YAPTILAR

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz İstanbul Beykoz'daki evinde intihar etti. Berna Yılmaz'ın rahatsızlığı için ABD'de olan Yılmaz çifti ise, oğullarının ölümden habersiz bir şekilde dönüş yoluna çıkmıştı.

İSTANBUL'A İNDİKLERİNDE HABER VERİLDİ

Uçağın pilotu durumdan haberdar edildi. Uçakta internet kesildi. Ölüm haberiyle ilgili Yılmaz çiftine bilgi verilmedi. Yılmaz çiftine acı haber, İstanbul'a indiklerinde sağlık ekipleri ve yakınları tarafından verildi.

Berna Yılmaz, Oğlu Yavuz Yılmaz'ın Ölüm Haberiyle Gözyaşlarına Boğuldu
Mesut Yılmaz ve Eşi, Acı Haberi Alır Almaz Hastaneye Koştu

3 Gün Sürecek Kar Yağışı Hayatı Durma Noktasına Getirecek Modifiye Araç Tutkunlarına Kötü Haber! Emniyet Kimsenin Gözünün Yaşına Bakmadı

Son Dakika! Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Bir Polis Memuru Tarafından Vuruldu