Son Dakika Haberleri: Adnan Oktar'ın Evinden Çok Sayıda Tarihi Eser Çıktı

Adnan Oktar'ın Evinden Çok Sayıda Tarihi Eser Çıktı

8 ay önce

Adnan Oktar ve grubuna yönelik düzenlenen operasyonda çok sayıda tarihi eser ve silah bulundu. Bulunan tarihi eserler İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

İstanbul merkezli 5 ilde, Adnan Oktar suç örgütü üyesi oldukları iddiasıyla haklarında gözaltı kararı çıkartılan 235 kişinin yakalanması için operasyon başlatıldı. Çok sayıda suçtan haklarında gözaltı kararı çıkartılanlar arasında Adnan Oktar da bulunuyor. Operasyon kapsamında yapılan aramalarda Oktar'ın evinde çok sayıda silah ve tarihi eser ele geçirildi.

ÇOK SAYIDA TARİHİ ESER BULUNDU

Adnan Oktar ve grubuna yönelik düzenlenen operasyonda ele geçirilen tarihi eserler İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Çok sayıdaki tarihi eserin Oktar'ın Çengelköy'deki evi ile Ümraniye'de bulunan bir depoda bulunduğu belirtildi. El konulan tarihi eserler incelenmek üzere emniyet müdürlüğüne getirildi.

(Fotoğraf kaynağı: Sözcü)

CEPHANELİK ÇIKTI

Adnan Oktar grubuna yönelik düzenlenen operasyonda ele geçirilen malzemeler şoke etti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekiplerince Adnan Oktar'ın evinde yapılan aramalarda adeta bir cephanelik bulundu. Aramalarda ele geçirilen uzun namlulu tüfekler, tabancalar ve bunlara ait mühimmatlar dikkat çekti.Çeşitli marka ve boyutlardaki tüfeklerin yanı sıra Oktar'ın yüzlerce tabancasına da el konulduğu belirtiliyor.

İşte Adnan Oktar'ın evinden çıkanlar...
Dodurga'da 14 Milyon Ton Kömür Rezervi Bulunuyor Ünlü Deprem Tahmincisi Frank Hoogerbeets'ten Korkutan Uyarı: Mega Deprem Olacak

Türkiye'nin En Köklü Otobüs Firmalarından Olan Ulusoy İçin İflas Kararı Verildi