Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'ta Yolda Meydana Gelen Çöküntü, Ekipleri Alarma Geçirdi

Beşiktaş'ta Yolda Meydana Gelen Çöküntü, Ekipleri Alarma Geçirdi

8 gün önce

Beşiktaş'ta yolda meydana gelen çöküntü, ekipleri alarma geçirdi. Olay yerine gelen bomba imha uzmanları, yaptıkları aramada şüpheli bir duruma rastlamadı.

İstanbul'un  Beşiktaş ilçesine bağlı  Saray Caddesi'ndeki bir rögar kapağının yanındaki çöküntü polis ekiplerini alarma geçirdi. Bomba uzmanı ekiplerin aramasında şüpheli bir durumla karşılaşılmadı.

HERHANGİ OLUMSUZ BİR DURUMA RASTLANMADI

Beşiktaş  Saray Caddesi'nde rögar kapağının yanındaki çöküntü şüpheli bulununca yol trafiğe kapatıldı.  Polis çevrede önlem alırken inceleme yapması için bomba uzmanı çağrıldı. Bomba uzmanı ekip olay yerine gelerek incelemede bulundu. Yapılan incelemede herhangi olumsuz duruma rastlanmadı. Bunun üzerine belediye ekipleri yoldaki çöküntüyü gidermek için çalışma başlattı.


Fikret Orman, Negredo, Lens, Aboubakar ve Marcelo Hakkında Konuştu İstanbul'da Sansasyonel Eylem Hazırlığındaki 2 PKK'lı Daha Yakalandı
Etiler'de Apartman Dairesinde Yangın Çıktı, Mahalle Sakinlerini Sokağa Döküldü Beşiktaş'tan Dönen Aboubakar, Yeni Sözleşme İçin Porto'yla Masaya Oturdu