SİLİVRİ'DE VİCDANSIZLIK; OTOMOBİLE BAĞLADIĞI KÖPEĞİ METRELERCE SÜRÜKLEDİ - Son Dakika

SİLİVRİ'DE VİCDANSIZLIK; OTOMOBİLE BAĞLADIĞI KÖPEĞİ METRELERCE SÜRÜKLEDİ

Pes dedirten savunma; "Yazlığıma götürüyorum.

Pes dedirten savunma; "Yazlığıma götürüyorum. İçeride bir hayvan daha var. Hasta. O yüzden bağladım"

Uğur Samet AVCI - İstanbul (DHA) SİLİVRİ'de bir kişi aracına iple bağladığı köpeği yolda metrelerce sürükledi. Otomobil yoldan geçen diğer sürücüler tarafından durduruldu. Yaralı köpek olay yerinden kaçarken, vicdansız sürücü hakkında başlatılan re 'sen soruşturma kapsamında para cezası kesildiği öğrenildi.

Silivri, Çeltik Mahallesi'nde bir kişi aracının arkasına bağladığı köpeği yolda metrelerce sürükledi. Yoldan geçen diğer sürücüler korna çalarak, vicdansız adamı durdurdu. Otomobilinin penceresini açan kişinin savunması ise pes dedirtti. Vicdansız kişi, "Yazlığıma götürüyorum. İçeride bir hayvan daha var. Hasta. O yüzden bağladım" dedi. Yaralı köpek diğer sürücüler tarafından kurtarıldıktan sonra kaçarken, sürücü hakkında başlatılan re 'sen soruşturma kapsamında para cezası kesildiği öğrenildi. Öte yandan köpeğin sürüklendiği ve sürücünün açıklama yaptığı anlar ise başka bir sürücü tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

SİLİVRİ'DE VİCDANSIZLIK; OTOMOBİLE BAĞLADIĞI KÖPEĞİ METRELERCE SÜRÜKLEDİ

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 09:02 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel SİLİVRİ'DE VİCDANSIZLIK; OTOMOBİLE BAĞLADIĞI KÖPEĞİ METRELERCE SÜRÜKLEDİ - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen istifa etti Kendisini ölmüş gibi gösteren Youtuber Tayfun Demir'in ifadesi ortaya çıktı İddaa Risk Yönetimi, derbide Galatasaray'ı favori gösterdi Son dakika! Bilim Kurulu Üyesi Tevfik Özlü: Yeni kısıtlama kararları kabine toplantısı sonrası duyurulacak Alkollü yakalanan hakim polislere saldırıp küfretti Acun Ilıcalı'nın canlı yayında zor anları! "Bağış yapacağım" diye yayına bağlanan kadın, yardım istedi Gözü dönmüş adamın eşinin boğazını kesip eşarpla boğmaya çalıştığı anların yeni görüntüleri ortaya çıktı Portekiz basını, Aboubakar'ın Başakşehir ile sözleşme imzalayacağını yazdı