Dha İstanbul Bülteni- 3 - Son Dakika

Dha İstanbul Bülteni- 3

25.11.2018 15:58
Dha İstanbul Bülteni- 3, System.String[]

İstanbul Çekmeköy'de 150 yayınevinin katıldığı Kitap Fuarı'nın açılışı gerçekleştirildi.

İstanbul Çekmeköy'de 150 yayınevinin katıldığı Kitap Fuarı'nın açılışı gerçekleştirildi.  Fuarda 75 yazar imza günleri yaparak okuyucularla buluşacak. 'Önce Oku' sloganı ile açılan kitap fuarının açılışına  Gazeteci - Yazar Nedim Şener de katıldı.  Kitap fuarında gençlerin yoğun ilgi gösterdiği gözlenirken 70 yaşında bir vatandaşın gençlerin mutlaka kitap sevgisinin aşılanması için biz büyüklere de büyük görevler düşmekte olduğunu belirtti.

Gazeteci-Yazar Nedim Şener, "Benim için hayatımda bir ilk, Çekmeköy için de bir ilk. İlk kez kapsamlı büyük bir kitap fuarı düzenliyor. Ben, imza günü için buraya gelmiştim ama açılışı benim ile yapmayı teklif ettiler" dedi.

Kitap Fuarı, 2 Aralık Pazar gününe kadar sürecek.

Görüntü Dökümü:

------------------

-Kitap fuarının açılışından görüntü

-Açılışa katılanların gorüntüsü

-Stantlardan  görüntüler

-Detaylar

25.11.2018 - 13.21 - Haber Kodu : 181125054 - İstanbul

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Dha İstanbul Bülteni- 3 - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Acun'un takımı Fortuna Sittard, kupada Nijmegen'e uzatmada 3-2 yenilerek elendi Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu