Son Dakika Haberleri: Dha İstanbul - Otomobilin Çaptığı Vincin Sepetinde Mahsur Kaldılar

Dha İstanbul - Otomobilin Çaptığı Vincin Sepetinde Mahsur Kaldılar

6 gün önce

Haber- Kamera: Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM / İSTANBUL, DHA Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil önce park halindeki araca ardından da bir binanın camlarını silmek için gelen sepetinde 2 işçinin bulunduğu vince çarptı.

Dha İstanbul - Otomobilin Çaptığı Vincin Sepetinde Mahsur Kaldılar, System.String[]
Haber- Kamera: Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM/ İSTANBUL, DHA 

Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil önce park halindeki araca ardından da bir binanın camlarını silmek için gelen sepetinde 2 işçinin bulunduğu vince çarptı. Çarpmanın etkisiyle vincin denge ayaklarından biri kırılınca 2 işçi mahsur kaldı. İşçiler itfaiye ekipleri tarafından kurtarılırken olayda 5 kişi hafif şekilde yaralandı. Olay Tarlabaşı Bulvarı'nda saat 09.30 sıralarında meydana geldi. Taksim'den Kasımpaşa istikametine ilerleyen 34 AU 7674 plakalı otomobil, sürücüsü Osman Arslan'ın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıktı. Otomobil önce park halindeki içinde iki kişinin bulunduğu araca ardından da bir iş yerinin camını silmek için gelen sepetinde iki işçinin bulunduğu vince çarptı.

SEPETTE MAHSUR KALDILAR

Kaza nedeniyle vincin denge ayaklarından biri kırılınca 2 işçi vincin sepetinde mahsur kaldı. Haber verilmesi üzerine olay yerine itfaiye, ambulans ve polis ekipleri geldi. İtfaiye ekipleri binanın üçüncü katında mahsur kalan işçileri kurtarmak için çalışma başlattı. İki işçi itfaiyenin merdiveni ile mahsur kaldığı yerden kurtarıldı. Kurtarılan Salih Arabacı ve Medeni Akkuş ile birlikte kaza yapan araç sürücüsü ve park halindeki araçta bulunan 2 kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı.

"KAZA NEDENİYLE VİNÇ DENGESİNİ KAYBETTİ BİZ MAHSUR KALDIK"

Mahsur kalan işçilerden Salih Arabacı, "Kaza nedeniyle vinç dengesini kaybetti. Biz yukarıda mahsur kaldık. Araç hızla vincin denge ayağına vurdu. İtfaiye ekipleri geldi ve bizi kurtardı. Bir arkadaşım yaralandı" dedi.

Görüntü Dökümü:

--------------------------

-Olay yerindeki ambulans

-İtfaiye ekiplerinin çalışması

-Vinçte mahsur kalan işçilerin itfaiyenin merdiven uzatması

-Mahsur kalan işçilerin itfaiyenin sepetine alınarak kurtarılması

-Yaralıların aşağıya indirilmesi

-Yaralı 2 işçinin ambulansa alınması

-Kaza yapan otomobil

-Otomobilin çarptığı otomobil ve vinç

-Vatandaşların kurtarma anlarını cep telefonuyla görüntülemesi

-Araç trafiğinden görüntü

-Vincin kırılan denge ayağı

-Mahsur kalan işçilerden Salih Arabacı ile röp

-Genel ve detaylarTeröristbaşı Abdullah Öcalan İçin Bir Tutuklu PKK'lı Daha İntihar Etti Atatürk Havalimanı'ndan Son Kez Yapılacak Tarihi Uçuşa Yoğun İlgi Var Devlet Bahçeli, Erken Seçim Sorusuna Net Yanıt Verdi "Benden Olamaz" Deyip DNA Testi Yaptırdı, Çocuğun Babası Bakın Kim Çıktı!