Son Dakika Haberleri: Dha Yurt -  Adana'da Terör Operasyonu: Çok Sayıda Gözaltı Var

Dha Yurt -  Adana'da Terör Operasyonu: Çok Sayıda Gözaltı Var

10 gün önce

ADANA'da sosyal medya üzerinden Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'de yürüttüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'nı karalayıcı ve terör örgütü PKK ile Suriye uzantısı PYD/YPG'yi övücü paylaşımlarda bulunan çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Dha Yurt -  Adana'da Terör Operasyonu: Çok Sayıda Gözaltı Var, System.String[]
ADANA'da sosyal medya üzerinden Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'de yürüttüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'nı karalayıcı ve terör örgütü PKK ile Suriye uzantısı PYD/YPG'yi övücü paylaşımlarda bulunan çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Sosyal medya hesaplarından TSK'ın Afrin'de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı'nı karalayıcı, halkı sokağa çağıran ve terör örgütü PKK ile Suriye uzantısı PYD/YPG'yi övücü paylaşımlarda bulunduğu belirtilen kişileri tespit eden Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde 14 eve baskın yaptı. Asayiş ve Özel Harekat şubelerinin de destek verdiği operasyonda evlerde arama yapan ekipler, çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Şüpheliler, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

-----------------

Polis araçlarının baskın yapılacak adrese gidişi

Baskın yapılan evin önündeki özel harekat ve TEM polislerinden görüntü

Özel harekat polisinin koçbaşı ile kapıya vurması

Polislerin eve girmesi

Baskın yapılan evin önündeki zırhlı polis aracından görüntü

Genel ve detay görüntüler

SÜRE: 01'24" - BOYUT: 85,7 MB

Haber-Kamera: Gökhan KESKİNCİ/ADANA,Salih Müslim Yakalandı! İşte Teröristbaşının Yakalanmadan Önceki Son Görüntüleri! Zeytin Dalı Harekatı'nın Birinci Ayağı Tamamlandı! Askerler Birleşip Hilal Oluşturdu

Uluslararası Alışveriş Siteleri Terör Örgütü PYD/PKK Paçavraları Satıyor İngiltere'nin Leicester Şehrinde Büyük Patlama!