Dha Yurt: Almanya'dan Tatile Gelen Sivaslı Mesut, Reina Katliamında Öldü - Son Dakika

Dha Yurt: Almanya'dan Tatile Gelen Sivaslı Mesut, Reina Katliamında Öldü

02.01.2017 11:29
Dha Yurt: Almanya'dan Tatile Gelen Sivaslı Mesut, Reina Katliamında Öldü, System.String[]

DHA YURT: ALMANYA'DAN TATİLE GELEN SİVASLI MESUT, REİNA KATLİAMINDA ÖLDÜİSTANBUL'da yılbaşı gecesi eğlence kulübü Reina'ya yönelik düzenlenen terör saldırısında ölenler arasında bulunan 28 yaşındaki Mesut Gürbüz'ün, Almanya'dan tatil için Türkiye'ye geldiği ortaya çıktı.

DHA YURT: ALMANYA'DAN TATİLE GELEN SİVASLI MESUT, REİNA KATLİAMINDA ÖLDÜ

İSTANBUL'da yılbaşı gecesi eğlence kulübü Reina'ya yönelik düzenlenen terör saldırısında ölenler arasında bulunan 28 yaşındaki Mesut Gürbüz'ün, Almanya'dan tatil için Türkiye'ye geldiği ortaya çıktı. Ortaköy'de Reina'ya yönelik saldırıda ölenler arasında, Sivas'ın Gemerek İlçesi nüfusuna kayıtlı Mesut Gürbüz'ün de olduğu belirlendi. Almanya'da yaşayan Mesut Gürbüz'ün tatil için Türkiye'ye geldiği belirtildi. Turizimcilik yapan Gürbüz'ün yılbaşı gecesinde eğlenmek amacıyla arkadaşları ile birlikte Reina'ya gittiği anlaşıldı.

Eniştesi İsmail Aksoy tarafından cenazesi morgdan alınan Mesut Gürbüz'ün, yarın sabah Gemerek'e bağlı Eğerci Köyü'nde toprağa verileceği kaydedildi. Eğerci Köyü'nde Mesut Gürbüz'ün kardeşi Murat Gürbüz ile yakınlarının yaşadığı belirtildi.

SİVAS, -

Dha Yurt: Almanya'dan Tatile Gelen Sivaslı Mesut, Reina Katliamında Öldü

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Dha Yurt: Almanya'dan Tatile Gelen Sivaslı Mesut, Reina Katliamında Öldü - Son Dakika


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir
16:20