DHA YURT BÜLTENİ - 15 - Son Dakika

DHA YURT BÜLTENİ - 15

24.10.2020 21:15
DHA YURT BÜLTENİ - 15, System.String[]

Kastamonu'da orman yangını (2)SÖNDÜRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYORKastamonu'nun Çatalzeytin ilçesine bağlı Sırakonak köyü Gürcüdere mevkisi ile Taşköprü ilçesi sınırındaki Koru Yaylası'nda orman yangınları devam ediyor.

Kastamonu'da orman yangını (2)

SÖNDÜRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kastamonu'nun Çatalzeytin ilçesine bağlı Sırakonak köyü Gürcüdere mevkisi ile Taşköprü ilçesi sınırındaki Koru Yaylası'nda orman yangınları devam ediyor. Orman Genel Müdürlüğü'nde görevli yaklaşık 400 personel, çok sayıda arazöz, su ikmal aracı, iş makinesi, 2 yangın söndürme helikopteri ve itfaiye ekipleriyle yangına aralıksız müdahale ediyor. 2 gündür çalışan orman yangınıyla mücadele ekipleri, nöbetleşe dinlenerek söndürme çalışmalarını sürdürüyor. Araç girişinin olmadığı pek çok noktada, işçilerin uğraşları ile söndürme çalışması sürdürülürlen, iş makineleriyle de orman içine yeni yollar açılarak müdahale ağı genişletiliyor.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel DHA YURT BÜLTENİ - 15 - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Trabzonspor, Danny Rose'u transfer etmeyi planlıyor Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan vali ve kaymakamlara militan diyen Berhan Şimşek hakkında suç duyurusu Fenerbahçeli Caner Erkin, Beşiktaş'ı icraya verdi Alman uzmandan FETÖ'nün "karanlık yapısı" konusunda uyarı: İlluminati tarikatından daha tehlikeli Dayısının ölüm haberini alan Demet Akalın'ın sözleri yürek burktu Vergi rekortmenlerinin adlarını açıklamamasına Babacan'dan çarpıcı yorum: Saklanıyorlar, 'aman abi çökerler' korkusu var Ronaldo, Suudi Arabistan'dan gelen 53 milyon TL'lik reklam teklifini reddetti Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi