Son Dakika Haberleri: MHP'li Halaçoğlu: Bahçeli ile Görüştüm, Fikrim Değişmedi

MHP'li Halaçoğlu: Bahçeli ile Görüştüm, Fikrim Değişmedi

2 yıl önce

MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Devlet Bahçeli ile yaptıkları görüşmeyle ilişkin ''Anayasa ile ilgili endişelerim devam ediyor. Fikrim değişmemiştir.'' dedi.

MHP'li Halaçoğlu: Bahçeli ile Görüştüm, Fikrim Değişmedi, System.String[]

MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yaptıkları görüşme ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Anayasa Değişikliği Teklifi'ne 'hayır' diyeceğini açıklayan MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile sohbeti için yapılan ' 'Hayır demekten vazgeçti' yorumları için "Fikrim değişmemiştir" dedi. Bahçeli ile ne konuştuklarını anlattı.


Fikirlerinden herhangi bir değişikliğin olmadığını ifade eden Halaçoğlu, görüşmeyle ilgili şunları yazdı:

"FİKRİME SAYGI DUYDUĞUNU BELİRTTİ"

"Bu gece yarısı ikinci maddenin görüşüldüğü sırada Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beni sohbet etmek için genel kurulda yanına davet etti. Ülke meselelerini ve halihazırdaki Anayasa değişikliği ile ilgili konuştuk. Fikirlerime saygı duyduğunu belirtti. Teşekkür ettim ve ben de aldığımız Ülkücü terbiye gereğince kendisine karşı bir saygısızlık yapmamın mümkün olmadığını söyledim.


"FİKRİM DEĞİŞMEMİŞTİR"

Anayasa ile ilgili endişelerimi de arz ettim. Özlenen güzel bir görüşme oldu. Anayasa ile ilgili önceki endişelerim ve fikirlerim devam ediyor. Tek kişilik yönetimi kabul etmemiz mümkün değil. Ülkemizin ve Türk milletinin geleceğini her türlü menfaatin üzerindedir. Bazı kişi ve milletvekilleri tarafından maalesef evet demeye ikna edindiğim gibi bir tezvirat ortaya atılmış. Kesinlikle bu doğru değildir. Devlet Bey de böyle bir istekte asla bulunmamıştır. Hayır fikrim değişmemiştir."
Isparta'da Askeri Eğitim Uçağı Düştü: 3 Şehit TSK'dan Isparta'da Düşen Uçakla İlgili İlk Açıklama: Şehitlerin Naaşlarına Ulaşıldı
Ünlü Şarkıcı Lionel Richie'nin kızı, Cinsel İlişki Bağımlısı Sevgilisiyle Yakalandı