Son Dakika Haberleri: Türkiye Sınırında Skandal Görüntü! Terör Örgütünün Bez Parçaları Asıldı

Türkiye Sınırında Skandal Görüntü! Terör Örgütünün Bez Parçaları Asıldı

9 ay önce

Şanlıurfa'nın karşısında yer alan Tel Abyad ilçe merkezinde terör örgütü PYD/PKK'yı simgeleyen bez parçaları asılması büyük tepki çekti.

Suriye'nin Rakka kentine bağlı Tel Abyad ilçe merkezi ve sınır hattına terör örgütü PYD/ PKK'yı simgeleyen büyük bir bez parçası asıldı.

BÜYÜK BİR BEZ PARÇASI AÇTILAR

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinin karşısında yer alan ve terör örgütü PYD/PKK kontrolündeki Tel Abyad ilçe merkezideki bir noktaya büyük bir bez parçası ile gümrük binası yakınlarına asılan bez parçaları Türkiye'den de görülebiliyor.

DAHA ÖNCE DE ASILMIŞTI

Akçakale'nin karşısında bulunan PKK'nın Suriye'deki uzantısı PYD/YPG denetimindeki Telabyad'ın yüksek yerlerine, daha önce terör örgütünü simgeleyen flamalar asılmıştı. Akçakale'den de görülen ve zamanla yıpranan flamalar, yenileriyle değiştirildi. Terör örgütü PKK/PYD/YPG'ye ait flamalar nedeniyle sınır hattında güvenlik güçleri tarafından önlem alındı.

Tel Abyad ilçesinde 6 Eylül 2017'de gümrük binasının üstünde bulunan ABD bayrağı kaldırılmıştı.
Yasak Aşk Yaşadığı Kadına Sinirlenip Evi Yakan Sanık, Sevgilisinin Babaannesinin Ölümüne Neden Oldu Bakan Selçuk'tan Hayalini Sorduğu Öğrenciye İlginç Cevap: İşin Çok Zor

Rusya'nın Bir Savaş Uçağı Daha Düştü, Pilotlar Paraşütle Atlayarak Kurtuldu