Son Dakika Haberleri: Türkiye Sınırında Skandal Görüntü! Terör Örgütünün Bez Parçaları Asıldı

Türkiye Sınırında Skandal Görüntü! Terör Örgütünün Bez Parçaları Asıldı

12 ay önce

Şanlıurfa'nın karşısında yer alan Tel Abyad ilçe merkezinde terör örgütü PYD/PKK'yı simgeleyen bez parçaları asılması büyük tepki çekti.

Suriye'nin Rakka kentine bağlı Tel Abyad ilçe merkezi ve sınır hattına terör örgütü PYD/ PKK'yı simgeleyen büyük bir bez parçası asıldı.

BÜYÜK BİR BEZ PARÇASI AÇTILAR

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinin karşısında yer alan ve terör örgütü PYD/PKK kontrolündeki Tel Abyad ilçe merkezideki bir noktaya büyük bir bez parçası ile gümrük binası yakınlarına asılan bez parçaları Türkiye'den de görülebiliyor.

DAHA ÖNCE DE ASILMIŞTI

Akçakale'nin karşısında bulunan PKK'nın Suriye'deki uzantısı PYD/YPG denetimindeki Telabyad'ın yüksek yerlerine, daha önce terör örgütünü simgeleyen flamalar asılmıştı. Akçakale'den de görülen ve zamanla yıpranan flamalar, yenileriyle değiştirildi. Terör örgütü PKK/PYD/YPG'ye ait flamalar nedeniyle sınır hattında güvenlik güçleri tarafından önlem alındı.

Tel Abyad ilçesinde 6 Eylül 2017'de gümrük binasının üstünde bulunan ABD bayrağı kaldırılmıştı.
3 Gün Sürecek Kar Yağışı Hayatı Durma Noktasına Getirecek Eski Manken Sevda Demirel, Canlı Yayında Bir Dönem Ali Koç'a Aşık Olduğunu İtiraf Etti

Yılmaz Morgül Canlı Yayında Gözyaşlarına Boğuldu: Acun'la Tanışınca Parayı Tanıdım