Didem Soydan, Burak Deniz ile aşk yaşadığını ilan etti - Son Dakika

Didem Soydan, Burak Deniz ile aşk yaşadığını ilan etti

14.10.2020 15:21

Önceki gün oyuncu Burak Deniz ile bir mekanda yakalanan ve birlikte oldukları konuşulan Didem Soydan, ayaküstü sohbet ettiği muhabirlere aşk iddialarının doğru olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz akşam İbrahim Selim'in programına katılan Burak Deniz, çekim sonrası soluğu Didem Soydan'ın evinde aldı. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan ikili sabah da evden birlikte çıktı.

AŞKINI İLAN ETTİ

Aşk haberlerinin ardından Nişantaşı'da görüntülenen Didem Soydan, ayaküstü sohbet ettiği muhabirlerin sorularını yanıtladı. Model, "Burak ile birlikteyiz" diyerek aşkını da ilan etmiş oldu.

Didem Soydan, Burak Deniz ile aşk yaşadığını ilan etti

BİRLİKTE KAMPA GİTMİŞLERDİ

Didem Soydan ve Burak Deniz'in aşk yaşadığı iddiaları, iki aydır gündemden düşmüyordu. Güzel model, bir süredir sosyal medya paylaşımlarıyla hayatında biri olduğunun sinyalini veriyordu. Burak Deniz kampta arkadaşıyla birlikte bir fotoğraf paylaşmıştı. Soydan da aynı kişiyle aynı yerde fotoğraf atınca kampa birlikte gittikleri düşünülmüştü.

Didem Soydan, Burak Deniz ile aşk yaşadığını ilan etti
Yılın aşk bombası patladı! Didem Soydan yeni sevgilisiyle ilk kez kameralara yakalandı

Son Dakika Magazin Didem Soydan, Burak Deniz ile aşk yaşadığını ilan etti - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Bıçaklı kavgada kalbi duran şahıs, hastanede yaşama döndürüldü Rıdvan Dilmen'den ilginç penaltı yorumu: Futbolcular manikür yaptırmalı İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu'ndan Ümit Özdağ'a jet yanıt: Niyetiniz ve pazarlıklarınız ifşa olmuştur Aniden yola çıkan koyun sürüsünün sebep olduğu kazada 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı