Didim 2. Klasik Gitar Günlerine Yoğun İlgi - Son Dakika

Didim 2. Klasik Gitar Günlerine Yoğun İlgi

05.03.2013 11:29
Didim 2. Klasik Gitar Günlerine Yoğun İlgi, System.String[]

Didim Belediyesi'nin katkılarıyla Eflatun Müzik atölyesinin tarafından organize edilen Didim 2.Klasik Gitar Günleri yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Didim Belediyesi'nin katkılarıyla Eflatun Müzik atölyesinin tarafından organize edilen Didim 2. Klasik Gitar Günleri yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Etkinlikte Gitaristler Mehmet Özkanoğlu ve Çağatay Azat sahne aldı.

Didim Belediyesinin katkılarıyla Eflatun Müzik atölyesinin tarafından organize edilen Didim 2. Klasik Gitar Günleri yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Dün akşam saat 20: 00'de Didim Ticaret Odası Aytaç-Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezinde yapılan etkinliğe Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Akbük Belediye Başkanı M. Erçin Sandalcı ve eşi, Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda Didimli dinledi.

Konser öncesinde konuşan Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı ise Didim'de bu tür etkinliklerin yapılmasının önemine değinerek sanatsal ve kültürel çalışmalara her zaman destek olmaya ve Didimlilerle buluşturmaya çalışacaklarını ifade etti.

Konuşmanın ardından sahne alan Gitaristler Mehmet Özkanoğlu ve Çağatay Azat başta Güney Afrika ezgileri olmak üzere çeşitli ülkelerin müziklerinden kestiler sundular. Keyifli geçen etkinliğin sonunda Belediye Başkanı Mümin Kamacı, gitaristler Mehmet Özkanoğlu ve Çağatay Azat'a çiçek verip teşekkür etti. - AYDIN

Didim 2. Klasik Gitar Günlerine Yoğun İlgi
Didim 2. Klasik Gitar Günlerine Yoğun İlgi
Didim 2. Klasik Gitar Günlerine Yoğun İlgi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Didim 2. Klasik Gitar Günlerine Yoğun İlgi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yerli aşı mesajı: İnşallah tüm insanlığın hizmetine sunacağız İsveç'te kritik görevdeki Türk asıllı subay, esrarengiz bir biçimde kayboldu AK Partili Mahir Ünal'dan Alaattin Çakıcı açıklaması: Erdoğan'a karşı darbe ve ölüm tehditleri yapılırken sus pus olanlar, şimdi ağlıyorlar Restoran yasağına Türk işi çözüm! Yemeklerini alıp büfelerin önünde oturup yediler Son Dakika! Bakan Koca salgındaki kötü gidişatı bu sözlerle gözler önüne serdi: Ağır hasta sayısı 4 ayda 8 kat arttı Tedavisine evde devam edilen Mehmet Ali Erbil'den yeni fotoğraf Üst dudağı ve burun delikleri olmayan kuzu, çiftçiyi hayretler içinde bıraktı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni koronavirüs kararını açıkladı: Kongreleri erteliyoruz