Didim Ticaret Odası Başkanı Döver Ankara'dan Döndü - Son Dakika

Didim Ticaret Odası Başkanı Döver Ankara'dan Döndü

04.01.2012 15:05
Didim Ticaret Odası Başkanı Döver Ankara'dan Döndü, System.String[]

Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver, Ankara'ya yaptığı ziyarette Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkilileri ile temaslarda bulundu.

Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver, Ankara'ya yaptığı ziyarette Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkilileri ile temaslarda bulundu.

Temaslarla ilgili konuşan Döver, Didim'in Turizm Bakanlığı destinasyon listesinde yer alması noktasında çalışmaları görüştüklerini söylerken, İngilizce dışındaki Didim'in tanıtım broşürlerinin bakanlıkça yapılacağını bildirdi.

Geçtiğimiz günlerde Ankara gerçekleştirdiği temaslar hakkında bilgi veren Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver, Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkililerimiz ile Didim'i ilgilendiren konularda önemli görüşmeler yaptı. Bakanlığın Tanıtım işleri Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Yazar ve Yatırım İşleri Daire Başkanı Adnan Arslan ile görüşen Döver, "Sayın yetkililer ilke görüşmelerimizde yıllardır üzerinde durduğumuz ve talep ettiğimiz bakanlığımızın internet sayfasında belirtilen turizm destinasyonları içerisinde yer almayan ilçemiz Didim'in bundan sonraki süreçte yer alması için gerekli çalışmaların başlamasını sağladık. Bunun yanında ilçemizin turizm fuarlarındaki en önemli tanıtım aracı olan broşürlerin İngilizcenin yanında Arapça, Rusça, Fransızca, Almanca ve Farsça olarak basılması için gerekli çalışmaların başlatılması konusunda fikir birliğine vardık. 2012 yılı içerisinde gerekli çeviriler yapılarak broşürlerimizin basımı yapılarak tarafımıza teslim edilecek. Ticaret Odamız tarafından başlatılan Turizm Yatırım Zirvelerimizin olumlu etkilerini ve sonuçlarını Ankara'da görmek ve hayata geçirmek bizleri mutlu etti. Turizm Kenti Didim için çalışmalarımız bundan sonrada devam edecek" dedi.

Döver yaptığı ziyaretlerde

Oda tarafından yapılan 3.Didim Turizm Yatırım Zirvesine katkılarından dolayı Müsteşar Yardımcısı Faruk Şahin ve Adnan Arslan'a birer teşekkür belgesi verdi. - AYDIN

Didim Ticaret Odası Başkanı Döver Ankara'dan Döndü
Didim Ticaret Odası Başkanı Döver Ankara'dan Döndü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Didim Ticaret Odası Başkanı Döver Ankara'dan Döndü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı