Didim Ticaret Odası Başkanı Döver Ankara'dan Döndü - Son Dakika

Didim Ticaret Odası Başkanı Döver Ankara'dan Döndü

Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver, Ankara'ya yaptığı ziyarette Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkilileri ile temaslarda bulundu.

Didim Ticaret Odası Başkanı Döver Ankara'dan Döndü, System.String[]

Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver, Ankara'ya yaptığı ziyarette Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkilileri ile temaslarda bulundu.


Temaslarla ilgili konuşan Döver, Didim'in Turizm Bakanlığı destinasyon listesinde yer alması noktasında çalışmaları görüştüklerini söylerken, İngilizce dışındaki Didim'in tanıtım broşürlerinin bakanlıkça yapılacağını bildirdi.


Geçtiğimiz günlerde Ankara gerçekleştirdiği temaslar hakkında bilgi veren Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver, Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkililerimiz ile Didim'i ilgilendiren konularda önemli görüşmeler yaptı. Bakanlığın Tanıtım işleri Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Yazar ve Yatırım İşleri Daire Başkanı Adnan Arslan ile görüşen Döver, "Sayın yetkililer ilke görüşmelerimizde yıllardır üzerinde durduğumuz ve talep ettiğimiz bakanlığımızın internet sayfasında belirtilen turizm destinasyonları içerisinde yer almayan ilçemiz Didim'in bundan sonraki süreçte yer alması için gerekli çalışmaların başlamasını sağladık. Bunun yanında ilçemizin turizm fuarlarındaki en önemli tanıtım aracı olan broşürlerin İngilizcenin yanında Arapça, Rusça, Fransızca, Almanca ve Farsça olarak basılması için gerekli çalışmaların başlatılması konusunda fikir birliğine vardık. 2012 yılı içerisinde gerekli çeviriler yapılarak broşürlerimizin basımı yapılarak tarafımıza teslim edilecek. Ticaret Odamız tarafından başlatılan Turizm Yatırım Zirvelerimizin olumlu etkilerini ve sonuçlarını Ankara'da görmek ve hayata geçirmek bizleri mutlu etti. Turizm Kenti Didim için çalışmalarımız bundan sonrada devam edecek" dedi.


Döver yaptığı ziyaretlerde


Oda tarafından yapılan 3.Didim Turizm Yatırım Zirvesine katkılarından dolayı Müsteşar Yardımcısı Faruk Şahin ve Adnan Arslan'a birer teşekkür belgesi verdi. - AYDIN


Son Dakika

Yemekteyiz programını bırakan Seda Sayan, kendisini eleştiren takipçisine küfürle karşılık verdi Survivor'da yeni dönem başladı! Kaptanlık oyununu kazanan Cemal Can ve Sercan takımlarını kurdu Beyazıt Öztürk'ten "Beyaz Show" hayranlarına müjdeli haber: Yeniden başlamak istiyorum Sevgilisiyle yürüyüşe çıkan ünlü şarkıcı, fileli taytıyla dikkat çekti Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, ikiz annesi olmaya hazırlanıyor Sevgilisinin evlenmekten vazgeçtiği televizyon sunucusu intihar etti Aslışah Alkoçlar'dan ablası Neslişah Düzyatan'a sitem: Virüs var diye beni eve almıyor Evliyken Ece Erken'le aşk yaşayan iş adamı Şafak Mahmutyazıcıoğlu, eşinden boşandı Komedyen Cem Yılmaz, bahçesinin içini gözetleyenleri mahkemeye veriyor Ünlü oyuncu Ezgi Mola, eylül ayında evleniyor Oyuncu Gamze Topuz, köpeklerine çivili kemik atıldığını görünce şikayetçi oldu Arto Dalga, sürekli Şeyma Subaşı'yı eleştiren Demet Akalın'a sert çıktı: Kafayı yedi Ezhel'den rapçileri hedef alarak şarkı çıkaran Norm Ender'e sert çıktı: Bize söverek para kazandı Kendisini uyaran Acun Ilıcalı'ya gülerek cevap veren Yunus Emre, hatasından dolayı herkesten özür diledi Survivor 2020'de adaya veda eden isim Aycan Yanaç oldu