Son Dakika Haberleri: Didimli Engelliler Misafirleriyle Kaynaştı

Didimli Engelliler Misafirleriyle Kaynaştı

3 ay önce

Didim ve Yöresi Engelliler Derneği, Didim’e tatil için başka şehirlerden gelen 60 Engelli birey ve ailesini Piknikte ağırladı.

Didimli Engelliler Misafirleriyle Kaynaştı, System.String[]
Didim ve Yöresi Engelliler Derneği,  Didim'e tatil için başka şehirlerden gelen 60 Engelli birey ve ailesini Piknikte ağırladı.

Didim ve Yöresi Engelliler Derneği öncülüğünde, düzenlenen piknikte tatil için  Didim'e gelen engelliler gönüllerince bir gün geçirdi.  Yalova kız rehabilitasyon merkezi,  Ankara  Saray rehabilitasyon merkezi,  Aydın engelliler derneği üyeleri ile  Didim'de yaşayan Engelliler Orman Kampında düzenlenen organizasyonda bir araya geldi.  Didim ve Yöresi Engelliler Derneği Başkanı Bedri  Altıntaş'ın da katıldığı etkinlikte önce mangal yakıldı ve yemekler yendi; ardından ise bazı engelliler aileleriyle birlikte denize girerek tatilin tadını çıkardı.

Dernek Başkanı Bedri  Altıntaş  Didim'de tatile gelen Engelli bireyler ile  Didim'deki üyelerini bir arada getirdiklerini ifade ederek " Engelli kardeşlerimizin birlikte olmaları ve kaynaşmaları açısından organizasyonu düzenledik. Çok güzel bir ortam yaratıldı; yeni dostluk edinildi. Güzel havanın tadını ve keyfini bu şekilde çıkardık. Biz de dernek olarak bu işin bir kısmında olmaktan mutluyuz."dedi. - AYDIN
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


50 Yıl Boyunca Fıstık ve Badem Ekecek Çiftçiye Bedava Tarla Verilecek "Benim de Çocuğum Var" Diyerek Kandırdı, 21 Gün Tecavüz Etti
Rasim Ozan Kütahyalı: Yaptığım Zevzeklikti, En Çok Boşnak Yemeklerini Severim