Didimli Rotaractlar Kuruluşlarını Kutladı - Son Dakika

Didimli Rotaractlar Kuruluşlarını Kutladı

18.02.2012 12:03
Didimli Rotaractlar Kuruluşlarını Kutladı, System.String[]

2440.Bölge Didim Rotaract Kulübünün kuruluşu dolayısıyla bir gece düzenlendi.

2440. Bölge Didim Rotaract Kulübünün kuruluşu dolayısıyla bir gece düzenlendi. Gecede Rotaractlara rozetleri düzenlenen törenle takıldı.

2440. Bölge Didim Rotaract Kulübünün kuruluşu dolayısıyla bir gece düzenlendi. Dün akşamı saat 20: 30'da D-Marin Yatch Club'te düzenlenen geceye Rotary 2440. Bölge Federasyon Başkanı Ahmet Gürmeriç ve eşi, Rotaract 2440. Bölge Temsilcisi Mehmet Çakmak, Didim Rotary Kulübü Başkanı Kerem Soysalan ve eşi, Didim Rotary Kulübü üyeleri ve eşleri ile Didim Rotaract Kulübü Başkanı Şakire Fırat ve Rotaractlar katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Didim Rotary Kulübü Başkanı Kerem Soysalan Rotaract Kulüplerinin tanıtımını ve çalışmalarına değindi. Dünyada 8383 adet Rotaract Kulübünün bulunduğunu belirten Soysalan "Ege Bölgemizde ise Didim'le birlikte 39 kulüp ve 6 bölge bulunmaktadır. Bugün düzenlenen bu törenle Didim Rotaract Kulübü faaliyetlerine başlamıştır.

Rotaractlar birer medeniyet savaşçısı olarak çalışmalarını sürdürecek, dünyada var olan açlık, cehalet ve sağlık sorunlarının çözümü noktasında çalışacaktır."dedi ve yeni kurulan kulübe çalışmalarında başarılar diledi.

Rotary 2440. Bölge Federasyon Başkanı Ahmet Gürmeriç ise Didim'de bulunmaktan duyduğu heyecanı ve mutluluğu dile getirirken "Genç kuşakların en önemli hedefi ileriye dönük olarak çalışmalar yapmaktır. Bugün 39. kulübümüze kurduk. Bu kulüp benim bölge Başkanı dönemimde kurulan ilk rotaract kulübü olarak ta önemli; Sizleri çalışmalarını her zaman takip edeceğiz. Bu yıl ki sloganımız "İnsanlığı içindeki güçle kucaklıyoruz" bu slogan çerçevesinde hoşgörülü olma, yaptığın hizmetten güç alma ve birlikte güçlü olma hepimizi her çalışma için gerekli olandır. Sizlerinde bu anlamda iyi çalışmalar yapacağına inanıyorum."dedi.

"ROZET TÖRENİ.."

Konuşmaların ardından Didim Rotaract Kulübü üyeleri Şakire Fırat, Serkan Özcan, Volakn Bahar, Tolga Çetinel, Burak Karakaya, Çiğdem Karakaya, Burak Gümüşoğlu, Demet Şahin, Haydar Ünal Figen Atlaş, Eray Bilgin, Barış Meram, Yazgülü Aydoğan, Fulya Çelik, Belkıs Uzuner ve Duygu Terzi'ye rozetleri Bölge Federasyon Başkanı Ahmet Gürmeriç ve eşi, Bölge Temsilcisi Mehmet Çakmak ve Didim Rotary Kulübü Başkanı Kerem Soysalan tarafından takıldı.

"TEMSİLCİLERE HEDİYE TÖRENİ."

Ardından kısa bir konuşma yapan Didim Rotaract Kulübü Başkanı Şakire Fırat kulübün kurulmasında emeği geçenlere teşekkür ederek hayırlı olmasını dilerken "Sizlerin desteği ile yeni ve güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz." Diye konuştu.

Törenin sonunda Didim Rotaract Kulübü Başkanı Fırat ve kulüp üyeleri Bölge Federasyon Başkanı Ahmet Gürmeriç ve eşi ile Bölge Temsilcisi Mehmet Çakmak birer hediye verdi. Törenin ardından müzik eşliğinde yemek yenildi. - AYDIN

Didimli Rotaractlar Kuruluşlarını Kutladı
Didimli Rotaractlar Kuruluşlarını Kutladı
Didimli Rotaractlar Kuruluşlarını Kutladı
Didimli Rotaractlar Kuruluşlarını Kutladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Didimli Rotaractlar Kuruluşlarını Kutladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Depreme canlı yayında yakalanan İzlanda Başbakanı büyük korku yaşadı Boşanma aşamasındaki eşine çocuklarının gözü önünde kurşun yağdırdı Azerbaycan'ın ağır darbe vurduğu Ermeni ordusunda moraller yerle bir! Basın toplantısına terlikle katıldı İYİ Parti'de 'FETÖCÜ' tartışması mahkemeye taşındı: İl Başkanı Buğra Kavuncu'dan Ümit Özdağ hakkında suç duyurusu "Gençlik aşısı" adı altında cildine işlem yapılan genç kadının hayatı karardı Cüzdanını parkta düşüren şahıs, masada bıraktığı çöpleri toplayınca kimliğini geri alabildi 20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi 2 kez vurulan, cezaevinden firar eden "namlı dolandırıcı" yakayı ele verdi