Digital Pr Zirvesi - Son Dakika

Digital Pr Zirvesi

27.11.2012 10:18
Digital Pr Zirvesi, System.String[]

Digital PR Zirvesi digital iletişim ve pazarlama projeleri gerçekleştiren birbirinden önemli konuşmacıların katılımıyla 6 Aralık 2012 tarihinde Sheraton / Qubbe-Maslak Otel'de gerçekleştirilecek.

Digital PR Zirvesi digital iletişim ve pazarlama projeleri gerçekleştiren birbirinden önemli konuşmacıların katılımıyla 6 Aralık 2012 tarihinde Sheraton/ Qubbe- Maslak Otel'de gerçekleştirilecek.

Özellikle halkla İlişkiler uzmanları ve profesyonelleri kurumsal iletişim yöneticileri, pazarlama iletişimi uzmanları, marka yöneticileri, reklam uzmanları, digital iletişim alanında bilgi ve birikimine artırmak isteyenler için önemli olan zirve katılımcılara yeni ve en son tartışmaları sunmayı hedefliyor.

Digital PR Zirvesi, ayrıca sosyal medya yöneticileri ve çalışanları, digital iletişim kurumsal hizmet olarak sunan ve sunmak isteyen kurumlar, kuruluşlar ve departmanlar, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, akademisyenler; iletişim fakültesi öğrencileri, digital PR ve sürdürülebilirlik alanına ilgi duyanların için zengin bir içerik taşıyor.

Zirvede, Digital PR'ın çeşitli yönleriyle ele alınacak. Zirveye, alanında uzman halkla ilişkiler personelleri ve akademisyenler, PR alanında çalışan değerli profesyoneller konuşmacı olarak katılacak ve uygulamaya konulan Digital PR yöntemlerini, Digital PR çalışmalarını ve süreçlerini Digital PR alanında ki gelişmeler ve sürdürülebilirlik konuları paylaşılacak. - İSTANBUL

Digital Pr Zirvesi
Digital Pr Zirvesi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Digital Pr Zirvesi - Son Dakika


Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi'ndeki ikinci maçında PSG'ye boyun eğdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de 4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı