Dijital Çağda "İÇERİK Oyunları" - Son Dakika

Dijital Çağda "İÇERİK Oyunları"

08.05.2017 09:36
Dijital Çağda "İÇERİK Oyunları"

Bu yıl ikincisi düzenlenecek konferans, son yılların en popüler yapımlarından "Game of Thrones" dizisine atıfla "İçerik Oyunları" başlığı altında düzenlenecek

İstanbul Bilgi Üniversitesi, yeni nesil pazarlama trendlerine ilişkin merak edilen başlıkların ele alınacağı "İçerikle Pazarlama Konferansı"na ev sahipliği yapacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü'nde 11 Mayıs Perşembe günü bu yıl ikinci kez gerçekleştirilecek konferansta; yeni nesil pazarlama trendleri, Youtube yayıncılığı, interaktif içerik, içerik ve topluluk, oyunlaştırma ve oyun tasarımı gibi dijital dünyanın en çok konuşulan başlıkları ele alınacak. Sosyal anket platformu Poltio'nun katkılarıyla interaktif hale getirilecek konferans, herkese açık ve ücretsiz olacak.

BİLGİ İletişim Fakültesi Medya Bölümü tarafından düzenlenen "İçerik Oyunları" başlıklı konferans, alanında uzman isimleri ağırlayacak. İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Güventürk Görgülü'nün açılış konuşmasıyla başlayacak etkinlikte; İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Tonguç İbrahim Sezen "İçerikte oyunlaştırma ve oyun tasarımı", Pazarlama ve Satış Analisti Serkan Uygur "Pazarlama ve Satışta İçerik", Vatansever Bilişim Genel Müdürü Şenol Vatansever "Pazarlamayı Değiştiren Kodlar", Brandmap Dergisi Yayın Yönetmeni Bülent Fidan "Markalaşma ve İçerik", Sofar İstanbul'un organizatörü Eda Demir "İçerik ve Topluluk Yaratmak", Poltio'nun kurucusu Ahmet Tosun "Etkileşimli İçerik ve Girişimcilik", Oitheblog kurucuları Öykü Doğan ve İdil Atay "Seyahat Bloggerlığı 101: Şimdi ne iş yapıyorsunuz yani?", Medina Turgul DDB'den Beliz Top "Z Kuşağı", Mediacraft Türkiye temsilcisi Ersan Özer "Video, Youtube ve İçerik", İçerik Fabrikası'nın kurucusu Yaprak Özer "İçerikten Para Kazanma Modelleri" başlıklı konuşmalar yapacak.

Konferansta ayrıca Nisan ayında gerçekleştirilen "Sosyal Medya ve Markalar" konulu araştırmanın sonuçları da katılımcılarla paylaşılacak.

YORUMLAR
500
Mahmut Tuncer'den şaşırtan 'para' itirafı! 'Para konusunda Azrail gibiyim, aldığım parayı geri vermem!' Mahmut Tuncer'den şaşırtan 'para' itirafı! 'Para konusunda Azrail gibiyim, aldığım parayı geri vermem!' Hande Sarıoğlu'ndan yine olay olacak hareket! Programında kalça dansı yaptı Hande Sarıoğlu'ndan yine olay olacak hareket! Programında kalça dansı yaptı Miss Turkey güzeli Berfu Yenenler, linç yeme sebebini anlattı: Bir ayakkabıya 50 bin lira vermedim Miss Turkey güzeli Berfu Yenenler, linç yeme sebebini anlattı: Bir ayakkabıya 50 bin lira vermedim
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Dijital Çağda 'İÇERİK Oyunları' - Son Dakika


Advertisement