Dikili'ye kazandırılacak doğalgaz için çalışmalar başladı - Son Dakika

Dikili'ye kazandırılacak doğalgaz için çalışmalar başladı

31.05.2021 09:20
Dikili'ye kazandırılacak doğalgaz için çalışmalar başladı

Taşıma sistemiyle ilçeye kazandırılacak doğalgaz için ilk kazma vuruldu.

İlk etap çalışmalar başladı

İzmirgaz tarafından Dikili'de gerçekleşen alt yapı çalışmalarıyla doğalgaz hasreti sona ermiş oldu. İlk etap olarak Gazipaşa Mahallesi 75, 79, 73, 61, 61/1, 61/2, 61/3, Manolya Sokak, Sarmaşık Sokak, Zeyrek Sokak, Zeytin Çiçeği Sokak, Çiğdem Sokak, 55/1, 67, 73/1, 63/1, 71, 71/4, 77, 71/3, 57, 63, 69, 65/2, 57/1 ve 75. Yıl Caddesi'nin bulunduğu bölge olan Yakamoz Caddesi'nin Güney aksını kapsayan bölge için ilk kazma vuruldu.

Dikili'ye değer katacak

Çalışmaları yerinde inceleyen Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, ilçe için önem arz eden doğalgaz özleminin son bulduğunu belirterek, "Doğalgaz için ilçemize ilk kazma vuruldu. Temiz enerji doğalgaz bölgemize hem değer katacak hem de yurttaşlarımıza kolaylık sağlayacak. Doğalgazın Dikili'mize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyorum. Temiz enerji doğalgaz kentimize hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

YORUMLAR (1)
500
Son dakika haberi... Mersin'deki trafik kazasında yaralanan sürücü hastanede yaşamını yitirdi Son dakika haberi... Mersin'deki trafik kazasında yaralanan sürücü hastanede yaşamını yitirdi Kırklareli'nde çalınan doğal gaz koku tankından yayılan koku paniğe neden oldu Kırklareli'nde çalınan doğal gaz koku tankından yayılan koku paniğe neden oldu Avrupa Parlamentosu doğalgaz ve nükleer enerjinin 'yeşil' olduğuna karar verdi Avrupa Parlamentosu doğalgaz ve nükleer enerjinin 'yeşil' olduğuna karar verdi
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Dikili'ye kazandırılacak doğalgaz için çalışmalar başladı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement