Dikilililer Plajlarına Sahip Çıktı - Son Dakika

Dikilililer Plajlarına Sahip Çıktı

27.08.2018 17:41
Dikilililer Plajlarına Sahip Çıktı, System.String[]

Dikili ilçesinde, Atıksız Yaşam Platformunca Plajına Sahip Çık Projesi düzenlendi.

Dikili ilçesinde, Atıksız Yaşam Platformunca Plajına Sahip Çık Projesi düzenlendi.

Mavi Bayrak Halk Plajında plaj ve deniz kirliliğini engellemek, kirliliğe dikkat çekmek amacıyla uygulamaya konulan Plajına Sahip Çık Projesi, halktan yoğun ilgi gördü.

Proje kapsamında plajda bilgilendirme standı kuruldu, projeye katılan vatandaşlar plajdaki çöpleri topladı.

Atıksız Yaşam Platformu kurucusu Zeliha Sunal, halkın çevre duyarlılığı konusunda bilinçlendirilmesinin önemine işaret ederek, şunları kaydetti:

"Bazı şeylerin kişisel yapılması lazım. Sigaralarımızı, atıklarımızı kimse görmüyor diye kuma gömmek başka canlılara da zarar veriyor. Halkımızın gösterdiği duyarlılığa göre bu proje önümüzdeki yıllar da devam edecek. Herkes güzel cevaplar veriyor, kimse atmadığını söylüyor ama yüzümüzü çevirir çevirmez sigarasını gömdüğünü düşünüyorum. Genelde sigara izmaritini çöpten saymıyorlar."

Dikilililer Plajlarına Sahip Çıktı
Dikilililer Plajlarına Sahip Çıktı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Dikilililer Plajlarına Sahip Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

"Can çıkar huy çıkmaz derler" ama öyle değilmiş! Bu araştırmanın sonuçları ezber bozacak Irak uyruklu adam 2 kadını cinsel organını göstererek taciz etti Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın çok özel anları! "Yapma" demesine rağmen öpücüklere boğdu İşkenceci eşini öldüren Melek İpek, üniversiteye hazırlanıyor Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Olimpiyat Stadı'nda bir gol daha! Meşin yuvarlak 5. kez ağlarla buluştu Başkent'te pitbull dehşeti! Anneannesinin kucağındaki küçük kızı zıplayıp yakaladı Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu