Son Dakika Haberleri: Dilan Çiçek Deniz'den 'Beşiktaşlı Futbolcu'dan Gelen Mesaj' İddialarına Sert Yanıt

Dilan Çiçek Deniz'den 'Beşiktaşlı Futbolcu'dan Gelen Mesaj' İddialarına Sert Yanıt

28 gün önce

Beşiktaşlı futbolcu Larin'in güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz'e mesaj attığı iddiası sosyal medyada yankılanmıştı. Deniz bu iddiaları sosyal medya üzerinden yalanladı.

Beşiktaşlı futbolcunun, Çiçek'e DM'den attığı mesajda, "Çok güçlüyüm, çok zenginim ve Kanadalıyım" iddia edilmişti. Fakat güzel oyuncu konuyla ilgili bir açıklama yaptı ve söz konusu diyaloğu yalanladı.

İşte Dilen Çiçek Deniz'in sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama;

Bugün internet ve yazılı basında çıkan "Dm'sine gelen mesaj" içerikli haberler kesinlikle asılsızdır. Taraflar adına rencide edicidir. Hiç tanımadığım kişiler ve özel hayatım ile ilgili üretilen "dedikodu"ların ajansımdan bilgi alınmadan haber yapılmasını kınıyorum.

"AYNI SAYGININ GÖSTERİLMESİNİ BEKLİYORUM"

Ben basın ile her zaman saygı çerçevesinden bir iletişim kurmuşumdur. Aynı saygının bana da gösterilmesini, bilgi alınarak hakkımda haber yapılmasını bekliyorum. Gerek özel hayatımla gerekse kişisel haklarımla ilgili yazılı ve görsel basında yapılan "üslupsuz ve rencide edici" haberler ile ilgili bundan sonra gerekli hukuksal tedbirleri alacağımı bildirmek isterim.

Beşiktaşlı Cyle Larin'in, Dilan Çiçek Deniz'e Mesaj Attığı İddia Edildi

Şenol Güneş'in Milli Takım'dan Kazanacağı Ücret İçin Çılgın İddia

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in Yerine İlk Hedef Okan Buruk

Dilan Çiçek Deniz'den 'Beşiktaşlı Futbolcu'dan Gelen Mesaj' İddialarına Sert Yanıt
Haber Yayın Tarihi : 24.04.2019 04:37 

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu'nun Gazeteciyle Yaşadığı Tartışmanın Gizlice Kaydedildiği Ortaya Çıktı Karadenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı Ekrem İmamoğlu'dan Ahmet Hakan Açıklaması: Sözünüzü Bitirin Sayın İmamoğlu Diyebilirlerdi