Dilan Çiçek Deniz, IMDB'nin Starmetre Listesine Damga Vurdu - Son Dakika

Dilan Çiçek Deniz, IMDB'nin Starmetre Listesine Damga Vurdu

06.03.2019 15:27

Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, dünyanın en önemli sinema veri tabanı Internet Movie Database'in (IMDb) "starmetre" listesine damga vurdu. Deniz, listede 2 bin 303'üncü sıraya yükselerek Türk oyuncular arasında zirveye yerleşti.

Son dönemde Birkan Sokullu ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Dilan Çiçek Deniz, büyük bir başarıya imza attı. Deniz, modellikten geçtiği oyunculukta meslektaşlarına büyük fark attı.

DÜNYA SIRALAMASINDA2 BİN 303'ÜNCÜ SIRAYA YÜKSELDİ

Çukur dizinde canlandırdığı Sena Koçavalı karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncu, her hafta sitede ismi en çok aranan ve forumlarda hakkında en çok konuşulan oyuncuların yer aldığı listenin dünya sıralamasında 2 bin 303'üncü sıraya yükseldi.

ZİRVEYE YERLEŞTİ

Dilan Çiçek Deniz bu başarıyla Türk oyuncular arasında zirveye yerleşti. Bu haftaki listede Türk kadın oyuncuların, erkek oyuncuları geride bırakması da dikkat çekti.

LİSTENİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU KADIN OYUNCU

Listenin ilk 10'unda Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy ve Nuri Bilge Ceylan dışındaki tüm isimler kadın oyunculardan oluşuyor. Bu ilk 10 isim arasında Dilan Çiçek Deniz'in yanı sıra Beren Saat, Ayça Ayşin Turan, Yasemin Allen, Bensu Soral, Hazar Ergüçlü ve Belçim Bilgin var.

Dilan Çiçek Deniz, IMDB'nin Starmetre Listesine Damga Vurdu
Dilan Çiçek Deniz, IMDB'nin Starmetre Listesine Damga Vurdu

Son Dakika Magazin Dilan Çiçek Deniz, IMDB'nin Starmetre Listesine Damga Vurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Çin'den şok görüntüler! SARS virüsü nedeniyle karantinaya alınmak istenen 14 bin kişi kaçmaya çalıştı Selin Ciğerci'nin arabasında açıklama yapan Melisa Emirbayer: Seren Serengil tarafından oyuna getirildim Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Kısıt olmayan zamanlarda da mecburiyetiniz yoksa evde kalın AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten'in koronavirüs testi pozitif çıktı Kadirli Devlet Hastanesi'nde görev yapan 50 sağlık çalışanının korona testi pozitif çıktı Başakşehir teknik heyetinin mağlubiyet sözleri Beşiktaşlıları kızdırdı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan günlük vaka sayısına ilişkin çarpıcı sözler Dünya Sağlık Örgütü: 2021'in başında Avrupa'da üçüncü dalgayı bekliyoruz