Dilan Çıtak Tatlıses'ten itiraf: Herkes babamdan yararlanıyor - Son Dakika

Dilan Çıtak Tatlıses'ten itiraf: Herkes babamdan yararlanıyor

11.02.2020 18:23
Dilan Çıtak Tatlıses'ten itiraf: Herkes babamdan yararlanıyor, System.String[]

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sevgilisi Levent Dörter'i, sahneye çıktığı Ataşehir Ajda'da izledi.

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sevgilisi Levent Dörter'i, sahneye çıktığı Ataşehir Ajda'da izledi. Gecede sahneye de çıkan Tatlıses, babasının 'Bir Ayrılık Şarkısı' ve 'Haydi Söyle' isimli şarkılarını seslendirdi.

"Babamın isminin geçtiği her yerde para yağıyor" diyen Tatlıses, babasının şarkılarının yer alacağı bir albüm çıkaracağını belirterek şöyle konuştu: "Bugüne kadar idealist takılıp kolay yolu seçmedim. Baktım herkes babamdan yararlanıyor, bir biz kalmışız."

'TATLISES'IN DAMADI OLMAK GURUR VERİCİ'

Dilan Çıtak Tatlıses ile yakında evlilik hazırlıklarına başlayacağını belirten Levent Dörter, "İbrahim Tatlıses'in damadı olmak benim için de gurur verici olacak" diye konuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Dilan Çıtak Tatlıses'ten itiraf: Herkes babamdan yararlanıyor
Dilan Çıtak Tatlıses'ten itiraf: Herkes babamdan yararlanıyor
Dilan Çıtak Tatlıses'ten itiraf: Herkes babamdan yararlanıyor

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Dilan Çıtak Tatlıses'ten itiraf: Herkes babamdan yararlanıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Boyunluk takan Hande Erçel hayranlarını korkuttu Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü 7 binden fazla kişiyi 150 milyon TL dolandıran çete üyelerinden 19'u tutuklandı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı