Son Dakika Haberleri: Dilenci Para Toplamak İçin Sonda Torbasına Kola Koydu

Dilenci Para Toplamak İçin Sonda Torbasına Kola Koydu

8 ay önce

Edirne'de dilenci, vatandaşların duygularını sömürmek için sonda torbasının içine kola koydu. Zabıta ekiplerinin yakaladığı dilencinin üzerinden 82 TL çıktı.

Edirne'de dilencinin aklına gelen fikir zabıta ekiplerini şok etti. Vatandaşların duygularını sömürmek için sahte sondanın içine kola koyduğu tespit edildi.

SONDA TORBASI İLE DİLENEN DİLENCİ ZABITA KARAKOLUNA GÖTÜRÜLDÜ

Edirne'dekola doldurduğu sonda torbasıyla insanların iyilik duygularını suistimal eden dilencinin oyununu zabıta bozdu.

Alınan bilgiye göre, Edirne Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri turistlerin yoğun olarak geldiği "altın üçgen" olarak adlandırılan Selimiye, Üç Şerefeli, Eski camiler bölgesinde devriyeleri sırasında kendisine hasta süsü vermiş, beline taktığı sonda torbasıyla dilenen bir kişiyi zabıta karakoluna götürdü.

DİLENCİNİN ÜZERİNDEN 82 TL ÇIKTI

Burada dilencinin hasta olmadığını ve insanları kandırmak adına sonda torbasına kola koyduğunu itiraf ettiği öğrenildi. Dilenciye, Kabahatler Kanunu kapsamında 124 lira ceza uygulandı, üzerinden çıkan 82 liraya da el konuldu.

Haber Yayın Tarihi : 22.09.2018 04:45 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Metrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı CHP'nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti'nin Oylarıyla Reddedildi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!