Dilencinin Star Bucks Keyfi - Son Dakika

Dilencinin Star Bucks Keyfi

19.02.2012 10:13
Dilencinin Star Bucks Keyfi, System.String[]

Beyoğlu İstiklal Caddesinde dilencilik yapan şahıs, vatandaşlardan topladığı paralarla genellikle gençlerin uğrak yeri olan Star Bucks kafede kahve keyfi yaptı.

Kısa süren keyfinin ardından tekrar dilenciliğe başlayan şahıs, zabıta ekipleri tarafından yakalandı.

İstiklal Cadde'sinde vatandaşlardan para toplayan yaşlı dilenci, Satar Bucks'da kahve keyfi yaptı. Oturduğu kafede kendisini görüntüleyen basın mensubunu fark eden Taşdemir gülümseyerek tepki gösterdi. Daha sonra işe koyulan yaşlı adam, cadde üzerinde vatandaşlardan para istemeye devam etti. Caddede bir süre durarak elindeki paraları sayan dilenciyi, Beyoğlu Belediyesi Zabıta Ekipleri'ne yakalandı. Bu sırada kendisini görüntüleyen basın mensuplarına tepki gösteren dilenci, uzun uğraşlar sonucu araca bindirilerek zabıta amirliğine götürüldü.

"ZABITA HASTANEYE GÖTÜRMEK İSTEYİNCE KIRIK KOLU DÜZELDİ"

Kolunun kırık olduğunu söyleyen yaşlı adamı ekipler hastaneye götürmek istedi. Ancak yaşlı adamın bir süre sonra kolundaki sargıları çıkarması zabıta memurlarını şaşkına çevirdi. Zabıta ekiplerine, "Ben ilk defa geldim beni affedin, bir daha gelmeyeceğim." diyen yaşlı adamın üzerinden çıkan 80 TL'ye zabıta ekipleri el koydu.

Dilencinin Star Bucks Keyfi
Dilencinin Star Bucks Keyfi
Dilencinin Star Bucks Keyfi
Dilencinin Star Bucks Keyfi
Dilencinin Star Bucks Keyfi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Dilencinin Star Bucks Keyfi - Son Dakika


Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü