Diliskelesi Spor Kompleksi Hızla Devam Ediyor - Son Dakika

Diliskelesi Spor Kompleksi Hızla Devam Ediyor

2 yıl önce

Dilovası Belediyesi, Diliskelesi Mahallesi’ndeki gençlerin sportif faaliyetlerini gerçekleştirmek için spor kompleksi inşaatı hızla devam ediyor.

Diliskelesi Spor Kompleksi Hızla Devam Ediyor, System.String[]

Dilovası Belediyesi, Diliskelesi Mahallesi'ndeki gençlerin sportif faaliyetlerini gerçekleştirmek için spor kompleksi inşaatı hızla devam ediyor.


Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ın seçim beyannamesinde yer alan Diliskelesi Mahallesi'ne halı saha ve spor kompleksi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Geçtiğimiz aylarda ihaleye çıkan Diliskelesi Spor Kompleksi'nin geçtiğimiz Mart ayında temeli atılmıştı. Spor kompleksinin içerisinde 45x25 metre genişliğinde kapalı halı saha, 4 adet soyunma odası, 1 adet kafeterya, 180 kişilik tribün ve 1 adet spor salonu olacak.


Diliskelesi'nde yapımı devam eden spor kompleksi ile ilgili açıklamalarda bulunan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "Diliskelesi gençlerinin sportif anlamda önemli ölçüde ihtiyaçlarını karşılayacak olan Diliskelesi Spor Kompleksimizi inşallah yılsonuna kadar bitirmiş olacağız ve gençlerin bu isteğini yerine getirmiş olacağız. Diliskelesi Spor Kompleksimiz bittikten sonra da mahallemizdeki gençlerimiz burada sağlıklı bir şekilde spor yapabilecekler" dedi. - KOCAELİ

Haber Yayın Tarihi: 06.08.2018 10:30 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

ABD'nin 11 askerinin İran saldırısında beyin sarsıntısı geçirdiği ortaya çıktı
İlkokul öğrencisi, valinin makam aracındaki bayrağı öptü Canlı yayında Nedim Şener ve Sevilay Yılman arasında çözüm süreci gerginliği!

Son Dakika Haberleri