Dinar'dan Kısa Kısa - Son Dakika

Dinar'dan Kısa Kısa

Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Sermaye Piyasası Yatılı Bölge Orta Okulunu (YBO) ziyaret etti.

Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Sermaye Piyasası Yatılı Bölge Orta Okulunu (YBO) ziyaret etti.

Kapankaya, okul ziyaretinde idareciler ve öğretmenlerle toplantı düzenledi.


Eğitim ve öğretime çok önem verdiklerini, bu nedenle ilçede ve köylerde bulunan okulları gezmek istediğini belirten Kapankaya, "İlçedeki eğitimin çıtasını her zaman bir adım daha ileriye götürüp yükseltmek bütün eğitim camiasının görevidir. Bütün öğretmenlerimizden ve müdürlerimizden istediğimiz, daha özverili bir şekilde çalışarak öğrencilerimizin başarılarını artırmalarıdır." ifadelerini kullandı.


Dinar'da hükümlüler kamu yararına çalışacak


Dinar Kaymakamlığı ile İlçe Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Kaymakamlık binasında düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya ve Dinar Cumhuriyet Başsavcı vekili Hüseyin Kaçar katıldı.


İmzalanan protokolde, Dinar Kaymakamlığına bağlı kurum ve kuruluşlarda denetimli serbestlik yükümlülüğü altında bulunan hükümlülerin kamuya yararlı işlerde ücretsiz çalıştırılmalarına ilişkin maddeler yer aldı.

YORUMLAR

Son Dakika

13:50 Sevgilisinin arkadaşıyla yatakta basılan eski manken için mahkemeden zorla getirilme kararı 13:46 Otomobil satışında geçtiğimiz yıl pazarın %56'sını oluşturan dizel araçların oranı bu sene %42'ye geriledi 13:19 Tribüne çıkarak taraftar kovalayan Eric Dier'e 4 maç ceza verildi 13:16 Yolcu taşımacılığının efsane firması Varan, Türkiye yollarına geri döndü 13:14 Kocasını minibüste başka kadınla yarı çıplak halde basan kadın, öfkeden deliye döndü 13:07 ABD'de koronavirüsü öldüren spreylere onay verildi 12:15 Emniyet kemeri hayat kurtardı! Trafik kazası geçiren sunucu Zeynep Tandoğan ölümden döndü 12:05 PTTBank'tan emekli maaşı müşterilerine özel 60 ay vadeli kredi fırsatı 12:00 Bakan Albayrak ve ailesine hakaret eden zanlının mahkemedeki ifadesi ortaya çıktı: İroni yapmak istemiştim 11:38 Starbucks'ta Müslüman kadına ayrımcılık: Bardağına "Ayşe" yerine "DEAŞ" yazdılar 10:45 Yüzlerce tatilciye "helal otel" şoku! Ödeme yaptıkları otelin konseptinin değiştiğini öğrendiler 10:30 550 bin TL çalan hırsızları giydikleri kadın kıyafeti yakalattı 10:14 Uzmanlardan intihara sürükleyen Mavi Bebek için uyarı: Çocuklar oyunun kölesi oluyor 08:36 Dünyanın nazar boncuğu Meke Gölü, kurudu kaldı 21:18 Türk siyasi tarihinde bir ilk! DEVA Partisi Genel Merkezi'nin açılışı dijital ortamda yapıldı