Dinar'dan kısa kısa - Son Dakika

Dinar'dan kısa kısa

23.10.2020 09:35
Dinar'dan kısa kısa, System.String[]

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde 40 kişiye, 80 damızlık koç dağıtıldı.

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde 40 kişiye, 80 damızlık koç dağıtıldı.

İlçe Hayvan Pazarı'nda, İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün Koyun ve Keçilerde Verimliliği Artırma Projesi kapsamında damızlık koçların sahipleri kura ile belirlendi.

Koç dağıtım törenine, Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya, Belediye Başkanı Nihat Sarı ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Arafat Cengiz katıldı.

Dinar'da şehitler anıldı

Hakkari'de 2007 yılında şehit olan Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal ile Piyade Er Yavuz Öztürk şehadetlerinin 13'üncü yılında Dinar'daki kabirleri başında anıldı.

İlçe protokolü, şehitlerin Burunkaya ile Göçerli köylerindeki kabirlerini ziyaret ederek dua etti. Daha sonra şehitlerin aileleri de ziyaret edildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Dinar'dan kısa kısa - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Asgari ücret görüşmelerinde TİSK'ten dikkat çeken çıkış: İşverene maliyeti kayıt dışı çalışmayı etkileyecek Fenerbahçe tribünlerinin simge isimlerinden İhsan Güngörenler vefat etti Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Aşı yaptıracak mısınız?" sorusuna yanıt: Aşı olmam konusunda bir sıkıntı yok Rize'yi istila eden ve bölge halkını tedirgin eden uğur böceklerinin zararlı olmadığı ortaya çıktı Trabzon'da temaslı kişilerin gizlenmesi vaka sayısını katladı! Vali tehlikeye dikkat çekti: Sağımız solumuz korona İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Asgari ücret zammı için ilk toplantı gerçekleşti Ağrı-İran sınırındaki 81 kilometrelik güvenlik duvarı projesi sona erdi