Dinar Orman İşletme Müdürlüğü Hizmet Binası Taşındı - Son Dakika

Dinar Orman İşletme Müdürlüğü Hizmet Binası Taşındı

26.11.2012 14:40
Dinar Orman İşletme Müdürlüğü Hizmet Binası Taşındı, System.String[]

Dinar Orman İşletme Müdürlüğü'nün hizmet binası yeni yerine taşındı.

Dinar Orman İşletme Müdürlüğü'nün hizmet binası yeni yerine taşındı.

Orman İşletme Müdürü Yusuf Büyükakçalı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 400 bin liraya onarımı yapılan hizmet binasının eskiden Sağlık Meslek Lisesi olarak kullanıldığını kaydetti.

Bina tadilatının yapılarak daha kapsamlı bir hale getirildiğini ifade eden Büyükakçalı, şöyle devam etti:

"Yeni hizmet binamızın içerisinde 3 misafir odası, muhasebe servisi, Dinar ve Başmakçı orman şeflikleri ve bunların katipleri olmak üzere bütün servislerimiz mevcuttur. 4 ailelik personellerimizin kalacağı evler de onarıma girerek tadilatı yapılmıştır. Bu çalışmaların yanı sıra Orman İşletme Müdürlüğünün bahçe düzenleme işleri de devam etmektedir. Düzenlemeler bittikten sonra çok daha güzel bir görünüme kavuşacaktır."

Muhabir: Eser Devran Çekinir/ Canan Tükelay

Yayıncı: Deniz Açık - AFYONKARAHİSAR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Dinar Orman İşletme Müdürlüğü Hizmet Binası Taşındı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı İzmir Tabip Odası Genel Sekreteri'nin eşi ve 2 çocuğu, depremde enkaz altında kalarak yaşamını yitirdi Son Dakika: Trabzonspor, evinde Kasımpaşa'ya 4-3 mağlup oldu Pakdemirli'nin enkaz altında konuştuğu Buse ile ilgili güzel haberi Bakan Gül verdi: Şu anda kızımız çıkartılıyor Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 12'ye, yaralı sayısı 607'ye yükseldi