Son Dakika Haberleri: Dip Performansı İle Tekirdağlıları Hayran Bıraktı

Dip Performansı İle Tekirdağlıları Hayran Bıraktı

2 yıl önce

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Alternatif Sahne markasıyla başta üniversite öğrencilerinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirdiği etkinliklere DİP konseri ile devam etti.

Dip Performansı İle Tekirdağlıları Hayran Bıraktı, System.String[]

Daha önce bir çok ulusal etkinlikte yer alan aralık ayında ise Alternatif Sahne'de ilk kez Tekirdağlıların karşısına çıkan ve kendisine yeni bir hayran kitlesi yaratan DİP, Alternatif Rock türündeki müzik kültürü ve 3 saatlik performansları ile yine kendisine hayran bıraktı.

Vokalde Sercan Erdinç, elektrogitarlarda Eyüp Demirci ve Ozan Yurdakul, bass gitarda Oğuz Dolma ve davulda Hakan Obut'un oluşturduğu grup birbirinden ünlü eserlerin yanı sıra İnsana Kalan, En Baştan ve Koku adlı bestelerini de müzikseverler için seslendirdi.

ERDİNÇ: "BU GECEKİ GİBİ MUHTEŞEM İNSANLAR BİZLERİ DİNLEMEYE GELDİKÇE MÜZİĞE DAHA FAZLA SARILIYORUZ"

Yüzlerce müzikseverin takip ettiği konser alkışlar eşliğinde ona ererken konser sonrasında grup adına açıklamalarda bulunan solist Sercan Erdinç geceye katılan tüm müzikseverlere teşekkür ederken; "Yine muhteşem bir geceydi. Kalabalık olsun olmasın burada farklı bir enerji var. Biz grup olarak ilk geldiğimiz andan itibaren o enerjiyi aldık. Çok eğlendik, insanlarda gördüğümüz kadarıyla eğlenmeye gelmişti. Aynı hisleri paylaşmak aynı müziği hissetmek çok güzel. Bu geceki gibi muhteşem insanlar bizleri dinlemeye geldikçe daha da çok şevkleniyoruz, müziğe daha fazla sarılıyoruz. İyi ki buradayız, iyiki müzikseverler buradaydı." dedi.

"BURADA ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMIZIN SAMİMİYETLERİ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİYDİ"

Alternatif Sahne markasıyla düzenlenen konser için Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve ekibini de unutmayan Erdinç; "Belediyemize bize bu imkanı sağladıkları için çok teşekkür ediyoruz. Burada çalışan arkadaşlarımızın bize gösterdiği ilgi, samimiyetleri bizim için çok değerliydi. Biz burada o samimiyeti tamamıyla gördük. Başta Süleymanpaşa Belediye Başkanımız olmak üzere bu gece bizler gibi emek harcayan Süleymanpaşa Belediyesi çalışanlarına da çok teşekkür ediyoruz." açıklamasında bulundu.

Alternatif Sahne Şubat ayı etkinlikleri şu şekilde devam edecek:

ALTERNATİF SAHNE ŞUBAT AYI PROGRAMI

15 Şubat Perşembe – 19.00 – OKTAV Tiyatro Gösterisi

20 Şubat Salı – 20.00 – 90'lar Kostümlü Parti

22 Şubat Perşembe – 20.00 – Türkü Gecesi

27 Şubat Salı – 20.00 – Karaoke Partisi
Kim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı