Direklerarası" Konseri - Son Dakika

Direklerarası" Konseri

14.06.2017 00:06
Direklerarası

Sanat yönetmenliğini Uğur Işık'ın yaptığı Alaturka Records'un eski İstanbul ramazanlarını hatırlatan "Direklerarası" konseri gerçekleşti.

Sanat yönetmenliğini Uğur Işık'ın yaptığı Alaturka Records'un eski İstanbul ramazanlarını hatırlatan "Direklerarası" konseri gerçekleşti.

Zorlu PSM, Atlantis Yapım işbirliğiyle gerçekleştirilen ve sanat yönetmenliğini Uğur Işık'ın yaptığı Alaturka Records'un "Direklerarası" projesi, eski İstanbul ramazanlarını Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde sahneye taşıdı.

Programda anlatıcı görevini üstlenen usta tiyatro sanatçısı Altan Erkekli'nin meddahlığa çağdaş bir yorum da getirdiği konserde, geleneksel İstanbul şehir hayatının vazgeçilmez sayfalarından birini oluşturan "Direklerarası Ramazan Eğlenceleri"nin müzik boyutu, güçlü ve özenli bir açılımla müzikseverlerle bir araya geldi.

Gecede Alaturka Records grubu, "Gönül Kimi Severse", "Ey Dil Ne Bitmez", "Doktor Civanım", "Olsa Kiraz ile Üzüm" ve "Senden Başka Sevdiğim Yok" gibi eserleri seslendirdi.

Direklerarası Konseri

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Direklerarası' Konseri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Diagne'nin golüyle Galatasaray, Fatih Terim yönetimindeki 1000. golünü attı Koronavirüs vakalarının yüzde 100 arttığı Antalya'da, 65 yaş üstü ve 20 yaş altının ulaşım kartları kullanıma kapatılıyor Yerli aşıyı yaptıran gönüllü yaşadıklarını anlattı: Aşının hiçbir yan etkisini görmedim Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Sokak kısıtlaması bile denize girmelerine engel olamadı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz