Son Dakika Haberleri: Direksiyon başında uyuyan sürücü, az daha yayayı eziyordu

Direksiyon başında uyuyan sürücü, az daha yayayı eziyordu

30 gün önce

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde seyir halindeyken direksiyon başında uyuyakalan sürücü bir yayayı teğet geçerek hemen arkasında duran araca çarpıp durabildi.

İstanbul Üsküdar'da seyir halinde olan aracın sürücüsü direksiyon başında uyuyakalınca yolda yürüyen bir yayayı teğet geçerek hemen arkasında duran araca çaptı. Sürücüsü uyuyakalan aracın yayayı teğet geçmesiyle olası bir faciadan dönülmüş oldu.

Aracın yanı başından geçmesini fark etmeyen yaya ise araçların çarpışmasıyla durumu fark etti. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Üsküdar'da seyir halinde olan bir aracın sürücüsü iddiaya göre direksiyon başında uyuyakaldı.

ARACI FARK ETMEDİ

Sürücüsünün uyuduğu araç kontrolden çıkarak, o sırada yolda yürüyen bir vatandaşı kıl payı teğet geçti. Yayaya çarpmadan geçen araç, yayanın hemen arkasında park halinde olan bir araca çarptı. O sırada yola bakarak yürüyen yaya ise yanı başından geçen aracı fark etmedi. İki aracın çarpışmasıyla durumu fark eden yaya, hiçbir şey olmamış gibi yürüyerek yoluna devam etti.

FACİADAN DÖNÜLDÜ

Aracın yayayı teğet geçerek arkadaki araca çarptığı kazada olası bir facianın önüne geçilmiş oldu. Kaza anları güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde sürücüsü uyuyan araç yayayı teğet geçip araca çarpıyor, kazayı fark eden yaya yürüyerek yoluna devam ediyor.

Haber Yayın Tarihi: 19.07.2019 09:55 Kaynak: İHA

YORUMLAR


3 kamyonetin içindeki 50 teröristin hareketliliği Mardin'den görüntülendi
Dışkısını bağışlayarak öğrenci okutuyor Güzel oyuncu İpek Yaylacıoğlu, Arka Sokaklar dizisinden ayrıldı