Son Dakika Haberleri: Diriliş Ertuğrul 103. Bölüm Fragmanı! Karacahisar Kalesi Fethediliyor

Diriliş Ertuğrul 103. Bölüm Fragmanı! Karacahisar Kalesi Fethediliyor

2 ay önce

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'un önümüzdeki hafta ekrana gelecek yeni bölümünde Ertuğrul Bey, Karacahisar Kalesi'ni fethediyor.

 Diriliş Ertuğrul 103 . yeni bölüm fragmanı, Ertuğrul Bey ve alplerinin fetih öncesi namaz kılması ile başlıyor. Alplerine konuşma yapan Ertuğrul Bey, fetih için harekete geçiyor.

ŞİDDETLİ CENK YAŞANIYOR

Kalenin gizli çıkışında pusu kurmuş bekleyen Atsız Bey, Titan ve askerlerinin kapıyı kapatmaya geldiğini görüyor ve saldırıya geçiyor. Şiddetli bir cenk yaşanıyor. Birçok Bizans askeri ölürken, çok sayıda alp de şehit oluyor.

ARES VE ASKERLERİ GAFİL AVLANDI

 Karacahisar Kalesi'ne gizli dehlizden sızmaya başaran Ertuğrul ve alpleri Kale'de kutlama yapan Ares ve askerlerini gafil avlıyor. Ares, Ertuğrul'u karşısında görünce neye uğradığını şaşırıyor. Ertuğrul ile Ares büyük bir cenke tutuşuyor.

Ertuğrul Bey, Ares'in ve askerlerini öldürerek Karacahisar Kalesi'ni fethediyor. Ares'in tahtına kılıcını saplayan Ertuğrul Bey, gazanın gururunu yaşıyor.


YORUMLAR


Üniversitenin Daire Başkanından Özel Kalemine Ahlaksız Teklif: Şehvetle Cinsel İlişkiye Girmek İster misin? Sen Anlat Karadeniz'in Büyük Başarısı! Reytinglerde Yine Birinci Oldu

Mustafa'dan Boşanmaya Hazırlanan Emina Sandal, Kızlık Soyadını Kullanmaya Başladı