Son Dakika Haberleri: Diriliş Ertuğrul 103. Bölüm Fragmanı! Karacahisar Kalesi Fethediliyor

Diriliş Ertuğrul 103. Bölüm Fragmanı! Karacahisar Kalesi Fethediliyor

7 ay önce

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'un önümüzdeki hafta ekrana gelecek yeni bölümünde Ertuğrul Bey, Karacahisar Kalesi'ni fethediyor.

Diriliş Ertuğrul 103 . yeni bölüm fragmanı, Ertuğrul Bey ve alplerinin fetih öncesi namaz kılması ile başlıyor. Alplerine konuşma yapan Ertuğrul Bey, fetih için harekete geçiyor.

ŞİDDETLİ CENK YAŞANIYOR

Kalenin gizli çıkışında pusu kurmuş bekleyen Atsız Bey, Titan ve askerlerinin kapıyı kapatmaya geldiğini görüyor ve saldırıya geçiyor. Şiddetli bir cenk yaşanıyor. Birçok Bizans askeri ölürken, çok sayıda alp de şehit oluyor.

ARES VE ASKERLERİ GAFİL AVLANDI

Karacahisar Kalesi'ne gizli dehlizden sızmaya başaran Ertuğrul ve alpleri Kale'de kutlama yapan Ares ve askerlerini gafil avlıyor. Ares, Ertuğrul'u karşısında görünce neye uğradığını şaşırıyor. Ertuğrul ile Ares büyük bir cenke tutuşuyor.

Ertuğrul Bey, Ares'in ve askerlerini öldürerek Karacahisar Kalesi'ni fethediyor. Ares'in tahtına kılıcını saplayan Ertuğrul Bey, gazanın gururunu yaşıyor.


YORUMLAR


Çin'den Türkiye'ye Dengeleri Değiştirecek Çağrı: Güçlerimizi Birleştirelim Beyaz Saray'dan Rahip Brunson Açıklaması: Trump, Hayal Kırıklığı Yaşıyor

CNN International'dan Trump'a Sert Uyarı: Bedelini Ağır Ödeyecek