Dirty Talk - Son Dakika

Dirty Talk

23.09.2016 10:01
Dirty Talk, System.String[]

"Dirty Talk" 23 Eylül Cuma IF Performance Hall Sahnesinde!

"Dirty Talk" 23 Eylül Cuma IF Performance Hall Sahnesinde!!!

2016 yılında kurulmuş olan Dirty Talk, müzikal değeri yüksek rock parçalarının cover'ları ile yola başladı. Bon Jovi, Epica, Guns n Roses, Poison, Kansas, Metallica, Dream Theater, Rainbow, Iron Maiden, Kiss gibi tanınmış grupların şahane parça cover'larını dinleyicilerinin beğenisine sunmaktan büyük keyif alan grup, öte yandan bu beslendiği kaynağa uygun şekilde kendi parçalarını üretmeye başladı.

Grubun ilk single'ı olan, "80 Knots" ile önümüzdeki günlerde ilk kaydını yayınlayacak olan grup, rock grubu cenneti Ankara'dan, müzik camiasına yeni bir soluk getirmeyi hedeflemekte. Deneyimli grup üyeleri ile rock müziğin ruhuna uygun müzik yapmayı amaç edinen Dirty Talk, sanatı sanatseverler için yapmaya devam edecek.

Dirty Talk


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 24 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 161 kişi vefat etti, 7381 yeni vaka tespit edildi Elon Musk, Bill Gates'i geçerek en zengin ikinci insan oldu Yüzbinlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Son Dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik, Arınç'ın istifasıyla ilgili konuştu: Görüşlerinin doğru olmadığı yönünde mutabakat var İmamoğlu'ndan Bahçeli'nin eleştirilerine yanıt: Benim yapmak istediğim, vatandaşı doğru bilgilendirmek Türkiye, Ege'deki 6 ada ile ilgili 3 yeni NAVTEX yayınladı Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti