Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Moritanya'da - Son Dakika

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Moritanya'da

22.04.2022 20:50

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Latin Amerika ziyareti dolayısıyla yakıt almak için indiği Moritanya'nın başkenti Nuakşot'ta, Moritanya Dışişleri Bakanı Mohamed Salem Ould Merzoug tarafından karşılandı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Latin Amerika ziyareti dolayısıyla yakıt almak için indiği Moritanya'nın başkenti Nuakşot'ta, Moritanya Dışişleri Bakanı Mohamed Salem Ould Merzoug tarafından karşılandı. İki bakan havalimanından görüştü.

YORUMLAR
500
Finlandiya, İsveç ve Türkiye arasındaki ilk toplantı, 26 Ağustos'ta Finlandiya'da yapılacak Finlandiya, İsveç ve Türkiye arasındaki ilk toplantı, 26 Ağustos'ta Finlandiya'da yapılacak Türkmenistan'da 100'den fazla taşımacılık ve lojistik şirketi kuruldu Türkmenistan'da 100'den fazla taşımacılık ve lojistik şirketi kuruldu Çin Dışişleri Bakanı, Ortak Geleceğe Sahip Bir Çin-Afrika Topluluğu Oluşturma Önerisinde Bulundu Çin Dışişleri Bakanı, Ortak Geleceğe Sahip Bir Çin-Afrika Topluluğu Oluşturma Önerisinde Bulundu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Moritanya'da - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement