Dışişleri'ne 19 Genel Müdür Yardımcısı Atandı - Son Dakika

Dışişleri'ne 19 Genel Müdür Yardımcısı Atandı

24.05.2014 11:52
Dışişleri'ne 19 Genel Müdür Yardımcısı Atandı, System.String[]

Dışişleri Bakanlığında değişik genel müdürlüklere 19 genel müdür yardımcısı atandı.

Dışişleri Bakanlığı’nda değişik genel müdürlüklere 19 genel müdür yardımcısı atandı. Resmi Gazete'de yayınlanan atama kararlarına göre, Bakanlık Müşavirliklerine, Büyükelçi Mustafa Oğuz Demiralp, Büyükelçi Hasan Sevilir Aşan, Büyükelçi Murat Ahmet Yörük ve Büyükelçi Gürcan Balık atandı.

Resmi Gazete'de yer alan atamalar şöyle;

Doğu Asya Genel Müdür Yardımcılığı'na Hakan Kıvanç, Güney Asya Genel Müdür Yardımcılığı'na Mehmet Suat Akgün, Güneydoğu Asya ve Pasifik Genel Müdür Yardımcılığı'na Engin Aşula, İkili Ekonomik İşler Genel Müdür Yardımcılığı'na İbrahim Mete Yağlı, Genel ve İkili Ekonomik İşler Genel Müdür Yardımcılığı'na Cengiz Kamil Fırat, Konsolosluk İşleri Genel Müdür Yardımcılığı'na Gülsun Erkul, Balkanlar ve Orta Avrupa Genel Müdür Yardımcılığı'na Mekin Mustafa Kemal Ökem, Siyaset Planlama Genel Müdür Yardımcılığı'na Evren Dağdelen Akgün, Araştırma Genel Müdür Yardımcılığı'na Elif Çomoğlu Ülgen, Kültürel Diplomasi Genel Müdür Yardımcılığı'na Şebnem İncesu, Balkanlar ve Orta Avrupa Genel Müdür Yardımcılığı'na, Doğu Avrupa Genel Müdür Yardımcısı Fatma Ceren Yazgan Etiz, Doğu Avrupa Genel Müdür Yardımcılığı'na, Ortadoğu Genel?Müdür Yardımcısı Mustafa Kapucu, NATO ve Avrupa-Atlantik Güvenlik ve Savunma İşleri Genel Müdür Yardımcılığı'na Oğuzhan Ertuğrul, Uluslararası Siyasi Kuruluşlar Genel Müdür Yardımcılığı'na Zeynep Kızıltan, Protokol Genel?Müdür Yardımcılığına Hayriye Nurdan Altuntaş, Enformasyon Genel Müdür Yardımcılığı'na Ahmet Aydın Doğan, Doğu Afrika Genel Müdür Yardımcılığı'na Aykut Kumbaroğlu, Balkanlar ve Orta Avrupa Genel Müdür Yardımcılığı'na İlhan Saygılı,Çok Taraflı Ekonomik İşler Genel Müdür Yardımcılığı'na Haydar Kerem Divanoğlu, Yurtdışında Yaşayan Vatandaşlar ve Emlak Genel Müdür Yardımcısı Elçi Feral Çekerek Oruçkaptan’ın başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması ile bu suretle boşalacak olan Yurtdışında Yaşayan Vatandaşlar ve Emlak Genel Müdür Yardımcılığı'na Ayda Ünlü, İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı'na Büyükelçi Ahmet Ergin, Yurtdışı Tanıtım ve Kültürel İlişkiler Genel Müdürlüğü'ne Bakanlık Müşaviri Büyükelçi Lale Ülker.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Dışişleri'ne 19 Genel Müdür Yardımcısı Atandı - Son Dakika


Son Dakika

Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununu 4 gün önceden gören biri var! Hem de yabancı Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununu 4 gün önceden gören biri var! Hem de yabancı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Twitter hesabını kapattı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Twitter hesabını kapattı Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Koronavirüs yasağını nasıl deldiğini Instagram hesabından anlatan fenomene 22 bin TL'lik ceza Koronavirüs yasağını nasıl deldiğini Instagram hesabından anlatan fenomene 22 bin TL'lik ceza