Son Dakika Haberleri: Disksiz' Xbox One S Modelinin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Disksiz' Xbox One S Modelinin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

5 gün önce

Microsoft'un üretip piyasaya sürdüğü oyun konsolu Xbox One, mayıs ayında yeni bir versiyon ile geliyor. Xbox One S All-Digital Edition isimli yeni model sadece dijital olacak.

Disksiz' Xbox One S Modelinin Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu, System.String[]
Xbox'larla ilgili son günlerde bir takım iddialar ortaya atılmıştı. Microsoft yetkilileri, kullanıcılarda oluşan soru işaretlerini gidermek adına açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalara göre 7 Mayıs'ta piyasaya sürülecek olan yeni bir Xbox One S modeli var. Bu yeni modelin diğerlerinden farkı ise tamamen dijital oluşu. Yani XBox'ın yeni modelinde oyun CD'lerine yer olmayacak. Yurtdışı fiyatı 250 dolar (yaklaşık 1.400 TL) olan Xbox One S All-Digital Edition modeli için ön siparişler alınmaya başlamış durumda. Şu an için Xbox'ın Türkiye resmi sitesinde de ön sipariş alınıyor ancak Türkiye'de bulunan yetkili satıcıların internet sitelerine yönlerdiğinde herhangi bir bilgiye rastlamıyoruz. İlerleyen saatlerde Türkiye'de de ön siparişin başlaması söz konusu olabilir.Microsoft tarafından yapılan açıklamalara göre 1 TB disk alanı ve 4K çözünürlük desteği içeren Xbox One S All-Digital Edition, diğer modellerden daha uygun fiyatlı olacak. Microsoft yetkilileri, Xbox One S All-Digital Edition modelinin 50 dolar daha ucuz olacağını ve piyasaya sunulduğunda içerdiği oyunlarla birlikte de bu fiyat farkının korunacağını teyit ediyorlar. Yeni model Minecraft, Sea of Thieves ve Forza Horizon 3 ile birlikte geliyor.Microsoft, dijitalleşen dünyanın gereksinimlerine her zaman ayak uydurmaya devam edecek gibi görünüyor. Kullanıcıların ellerinde oyun CD'leri varsa bu oyunları Microsoft mağazasından indirerek erişebilecekler. Microsoft'un kullanıcılar için duyurduğu Xbox Game Pass aboneliğine de sahip olabilecekler.
Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 10:34 Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın İlk Sözleri: Saldırmadım 97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Saynur Öztürk, Eşi Hasan Ali Kaldırım'ı Aldattı mı? Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı