Diva Bu Kıyafeti Çok Sevdi - Son Dakika

Diva Bu Kıyafeti Çok Sevdi

Diva bu kıyafeti çok sevdi Bülent Ersoy Bursa'da kulakların pasını sildi -Ersoy'un daha önce de birçok konserde giydiği Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafeti dikkatlerden kaçmadıBURSA - Bülent Ersoy, Bursalı hayranlarına müzik ziyafeti verdi.

Diva bu kıyafeti çok sevdi

Bülent Ersoy Bursa'da kulakların pasını sildi

-Ersoy'un daha önce de birçok konserde giydiği Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafeti dikkatlerden kaçmadı

BURSA - Bülent Ersoy, Bursalı hayranlarına müzik ziyafeti verdi. Diva'nın konserinde en çok dikkat çeken nokta ise, daha önce de birçok konserde giydiği Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafeti oldu.

Bülent Ersoy, önceki gece Bursa Joly Joker sahnesinde hayranlarıyla buluştu. Konserde söylediği şarkılarla müzikseverlerin kulaklarının pasını silen Ersoy'a ilgi hayli yoğundu. Hayranları Bülent Ersoy'un şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Ersoy'un sahnesinde en çok dikkat çeken detay ise kıyafeti oldu. Ersoy, daha önce de birçok konserinde giydiği ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu imzası taşıyan kostümüyle sahneye çıktı. Abartılı sahne kostümleri ve makyajıyla bilinen Ersoy'un defalarca aynı kıyafeti giymesi ise 'Diva bu kıyafeti sevdi' dedirtti.

Diva Bu Kıyafeti Çok Sevdi

YORUMLAR

Son Dakika

Caner Erkin'den transfer sorusuna yanıt: Şu anda serbestim, bekliyorum hala Son Dakika: Erol Bulut, Aytemiz Alanyaspor'dan ayrıldı Hakkari'deki kaza Bakan Soylu'yu çok üzdü: O haberi duyunca başıma ağrı girdi Dünya 5G ile tanıştı, onlar hala sinyal arıyor! Çekmeyen şebekeler köy halkını isyan ettirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tedavisini üstlendiği küçük Taha'dan mesaj var: Ayasofya'da namaz kılmak istiyorum Cadde ortasında annesini döven gence, tekme tokat dayak attılar Asırlık lezzet Tokat kebabı bayramda da yoğun ilgi gördü Doğuma koşan veterinere üçüz buzağı sürprizi Çete operasyonuna çatıdaki polis memurunun bayrak hassasiyeti damga vurdu Makyaj yaparak mayokinisiyle poz veren Derin Talu eleştiri yağmuruna tutuldu Bakan Koca bunu ilk kez söyledi: Son günlerdeki vakalarda yeni belirtiler var Heung-Min Son'dan dikkat çeken evlilik sözleri: Üst düzey futbol oynadığım sürece evlenmeyeceğim Ilary Blasi aşka geldi! Totti ile öpüştüğü fotoğraf on binlerce beğeni aldı Altın haftaya rekorla başladı! İşte gram, çeyrek ve cumhuriyetin fiyatı Düzceli esnaf hatalı basım 50 TL'yi 75 bin liraya satacak