Son Dakika Haberleri: Diva Bu Kıyafeti Çok Sevdi

Diva Bu Kıyafeti Çok Sevdi

5 gün önce

Diva bu kıyafeti çok sevdi Bülent Ersoy Bursa'da kulakların pasını sildi -Ersoy'un daha önce de birçok konserde giydiği Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafeti dikkatlerden kaçmadıBURSA - Bülent Ersoy, Bursalı hayranlarına müzik ziyafeti verdi.

Diva bu kıyafeti çok sevdi
Bülent Ersoy Bursa'da kulakların pasını sildi
-Ersoy'un daha önce de birçok konserde giydiği Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafeti dikkatlerden kaçmadı

BURSA - Bülent Ersoy, Bursalı hayranlarına müzik ziyafeti verdi. Diva'nın konserinde en çok dikkat çeken nokta ise, daha önce de birçok konserde giydiği Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafeti oldu.
Bülent Ersoy, önceki gece Bursa Joly Joker sahnesinde hayranlarıyla buluştu. Konserde söylediği şarkılarla müzikseverlerin kulaklarının pasını silen Ersoy'a ilgi hayli yoğundu. Hayranları Bülent Ersoy'un şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Ersoy'un sahnesinde en çok dikkat çeken detay ise kıyafeti oldu. Ersoy, daha önce de birçok konserinde giydiği ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu imzası taşıyan kostümüyle sahneye çıktı. Abartılı sahne kostümleri ve makyajıyla bilinen Ersoy'un defalarca aynı kıyafeti giymesi ise 'Diva bu kıyafeti sevdi' dedirtti.

YORUMLAR


20 Dakika Arayla Cep Telefonu Mağazasını Soyan Hırsızlar, Güvenlik Kamerasına Yakalandı Aynı Kişiye Ait İki Cep Telefonu Mağazasını 20 Dakika Arayla Soydular

Düğün Sabahı Kızı Katledilen Anne, Damadının Yüzüne Haykırdı: Asın Bu Adamı Şahan Gökbakar, Evinin Banyosundan Çektiği Videoyla Tarkan'ı Tiye Aldı