Diva Cahide 3d'yi Salladı - Son Dakika

Diva Cahide 3d'yi Salladı

08.12.2011 06:03
Diva Cahide 3d'yi Salladı, System.String[]

Önceki gece Cahide 3D'de program yapan Bülent Ersoy; yaptığı esprilerle konukları gülmekten kırdı geçirdi.

Önceki gece Cahide 3D'de program yapan Bülent Ersoy; yaptığı esprilerle konukları gülmekten kırdı geçirdi. Ersoy, izleyiciler arasındaki Cenk Eren'i sahneye davet etti. Eren, Louis Vuitton çanta içinde şampanya ikram edince, Ersoy "Cenk'in çantaları benimki gibi çakma değildir" dedi.

SAHNEYİ İDARE ET!

Ersoy, Eren sahneye çıkınca beğendiği bir erkek müşteriyi göstererek "Cenk, benim bir 45 dakika içeri girmem lazım. Bu adamla işim biraz uzun sürer. Sen sahneyi idare eder misin?" dedi. Diva daha sonra aynı müşteriye; "21'liklere taş çıkartırım. Onlar bir gecede kaçar" diye takıldı. Ersoy'u dinleyenler arasında; Ahu Tuğbay, Güliz Onursal, Berna Gürel de vardı.

ENERJİ İÇKİSİ HAZIRLATTI

Bülent Ersoy, program öncesinde; enerji içeceği, votka, şeker ve bir dilim limondan oluşan bir kokteyl hazırlattı. Kokteylin formülü barmene miligramına kadar tarif edildi ama Ersoy; barmeni odasına çağırarak nasıl yapılacağını tekrar anlattı. Diva, bu kokteylle birlikte ananas ve avokado yiyince enerjisi artıyormuş!

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Diva Cahide 3d'yi Salladı
Diva Cahide 3d'yi Salladı

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Diva Cahide 3d'yi Salladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Son Dakika: Türkiye'de 25 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 168 kişi vefat etti, 28 bin 351 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Diego Armando Maradona hayatını kaybetti