Son Dakika Haberleri: Diva'dan Gülben Ergen'e Şok Sözler!

Diva'dan Gülben Ergen'e Şok Sözler!

2 ay önce

Gülben Ergen'in yasak aşk yaşadığı iddiası magazin dünyasını alt üst etmişti. O tartışmalara Türk sanat müziği sanatçı Bülent Ersoy dahil oldu.

Diva'dan Gülben Ergen'e Şok Sözler!, System.String[]

GÜLBEN Ergen'in evli iş adamı  Tolga Duğles ile aşk yaşayıp  Erhan Çelik'i aldatması magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü sunucu Zehide Yetiş, "Erkekleri ayartıyor." diye yorum yaparken  Bülent Ersoy da meseleye kayıtsız kalamadı.

SADECE GÜLBEN Mİ HATALI?

Bülent Ersoy, bu akşam  Beyaz TV Ana Haber Bülteni'nde açıklama yaptı.  Gülben Ergen konusuna değinen  Bülent Ersoy, suçu iki tarafta da bulduğunu söyledi: "Sadece  Gülben Ergen mi hatalı, burada erkekler hiç hatalı değil mi?.. Bunun da bir parça üzerine gidilmeli…"

"GÜLBEN ERGEN'İN SAVUNULACAK TARAFI YOK!.."

Divan, kesin bir dille olaya net bir tavır koydu: "Sakın ola ki zannetmeyin ki müdafaa ediyorum. Bunlar yanlış ötesi yanlışlar. Ama beyefendi de evli değil miydi?.. Çocuklarının annesi dururken, daha evliyken neden Gülben hanımla beraber oldu?.. O şimdi yani kanatsız melek mi?.."

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı Yaşlı Erkekleri Cinsel Organlarına Dokunarak Soyan Çete Çökertildi
ABD Dışişleri Sözcüsünden Erdoğan'a Küstah Cevap: Hep Aynı Şarkı