Son Dakika Haberleri: Diva'dan Gülben Ergen'e Şok Sözler!

Diva'dan Gülben Ergen'e Şok Sözler!

12 ay önce

Gülben Ergen'in yasak aşk yaşadığı iddiası magazin dünyasını alt üst etmişti. O tartışmalara Türk sanat müziği sanatçı Bülent Ersoy dahil oldu.

Diva'dan Gülben Ergen'e Şok Sözler!, System.String[]

GÜLBEN Ergen'in evli iş adamı Tolga Duğles ile aşk yaşayıp Erhan Çelik'i aldatması magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü sunucu Zehide Yetiş, "Erkekleri ayartıyor." diye yorum yaparken Bülent Ersoy da meseleye kayıtsız kalamadı.

SADECE GÜLBEN Mİ HATALI?

Bülent Ersoy, bu akşam Beyaz TV Ana Haber Bülteni'nde açıklama yaptı. Gülben Ergen konusuna değinen Bülent Ersoy, suçu iki tarafta da bulduğunu söyledi: "Sadece Gülben Ergen mi hatalı, burada erkekler hiç hatalı değil mi?.. Bunun da bir parça üzerine gidilmeli…"

"GÜLBEN ERGEN'İN SAVUNULACAK TARAFI YOK!.."

Divan, kesin bir dille olaya net bir tavır koydu: "Sakın ola ki zannetmeyin ki müdafaa ediyorum. Bunlar yanlış ötesi yanlışlar. Ama beyefendi de evli değil miydi?.. Çocuklarının annesi dururken, daha evliyken neden Gülben hanımla beraber oldu?.. O şimdi yani kanatsız melek mi?.."


YORUMLAR


34 Yıl Sonra Aynı Senaryo! Ailesini Katleden Yaşlı Adam Jandarmayla Çatıştı Usta Oyuncu Yakup Yavru, Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti

Son Dakika! ABD'den Gelen Brunson Açıklaması Doların Ateşini Düşürdü