Divriği Belediyesi'nden İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı - Son Dakika

Divriği Belediyesi'nden İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı

02.01.2012 14:04
Divriği Belediyesi'nden İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı, System.String[]

Divriği Belediyesi, ilçe merkezinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaptı.

Divriği Belediyesi, ilçe merkezinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaptı.

Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen yardım dağıtımında konuşan Divriği Belediye Başkanı Hakan Gök, mahalle muhtarları tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi 150 aileye gıda yardımı yaptıklarını ifade etti.

İhtiyaç sahibi ailelerin yılın ilk günlerine daha mutlu bir şekilde girmeleri için bu tarz bir yardımda bulunmayı uygun gördüklerini belirten Gök,

"Bu insanların yeni yıla daha mutlu ve umutlu bir şekilde girmelerine biraz da olsa katkımız olduysa ne mutlu bizlere. Yardımı yaparken özellikle mahalle muhtarlarımızdan mahallelerinde bulunan ihtiyaç sahiplerini tespit etmelerini istedik. Böylece yardımların gerçekten ihtiyacı olanlara ulaşmasını sağlamış olduk. Bu vesileyle bütün halkımızın yeni yılını bir kez daha kutluyorum. Mutlu, başarılı ve hepsinden önemlisi sağlıklı bir ömür geçirmelerini diliyorum" diye konuştu.

İhtiyaç sahibi vatandaşlar ise yardımlarından dolayı Belediye Başkanı Hakan Gök'e teşekkür ederek, yapılan bu yardımların zamanlama açısından da çok önemli ve özel olduğunu dile getirdi.

Konuşmaların ardından, içerisinde gıda malzemeleri bulunan yardım paketleri vatandaşlara dağıtıldı.

- SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Divriği Belediyesi'nden İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var