Diyanet Gençlik Spor Kulübü, Öğrencilere Spor Malzemesi Yardımı - Son Dakika

Diyanet Gençlik Spor Kulübü, Öğrencilere Spor Malzemesi Yardımı

05.01.2012 16:00
Diyanet Gençlik Spor Kulübü, Öğrencilere Spor Malzemesi Yardımı, System.String[]

Bingöl'de salon sporlarında faaliyet gösteren Diyanet Gençlik Spor Kulübü, 2 okula spor malzemesi yardımında bulundu.

Bingöl'de salon sporlarında faaliyet gösteren Diyanet Gençlik Spor Kulübü, 2 okula spor malzemesi yardımında bulundu.

Diyanet Gençlik Spor Kulübü Başkanı Nurettin Bulut, İl Müftüsü Mecit Can'ın girişimleri ile temin edilen spor malzemelerini Şehit Mustafa Gündoğdu İlköğretim Okulu tenis takımı ile 75. Yıl İlköğretim Okulu basketbol takımı öğrencilerine verildiğini söyledi.

Eşofman, tişört, ayakkabı, tenis raketi ve topundan oluşan 12 kişilik spor malzemesi, Diyanet Gençlik Spor Kulübü Başkanı Bulut ve Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Feyzi Aytar tarafından okul idarecileri gözetiminde öğrencilere dağıtıldı.

Spor kıyafetleri giyen öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Diyanet Gençlik Spor Kulübü Başkanı Bulut, gençlerin spora daha fazla ilgi göstermelerini sağlamak amacıyla spor malzemesi yardımında bulunduklarını belirterek, "Spor denilince ilk aklımıza futbol geliyor. Oysa ata sporlarımızın yanı sıra salon sporları da çok ilgi görüyor. Gençlerimizin daha fazla sporla tanışmaları için Müftümüzün desteğiyle malzeme yardımında bulunduk" dedi.

Masa Tenisi İl Temsilcisi Aytar ise yapılan yardımdan dolayı Müftülüğe teşekkür ederek, gençlerin spor kıyafeti ile daha başarılı olduğunu söyledi.

- BİNGÖL

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Diyanet Gençlik Spor Kulübü, Öğrencilere Spor Malzemesi Yardımı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü