Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı İşleyen'den Rektör Coşkun'a Ziyaret - Son Dakika

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı İşleyen'den Rektör Coşkun'a Ziyaret

2 yıl önce

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşleyen ve beraberindeki heyet, Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun’u makamında ziyaret etti.

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı İşleyen'den Rektör Coşkun'a Ziyaret, System.String[]

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşleyen ve beraberindeki heyet, Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun'u makamında ziyaret etti.


Aslen Erzincanlı olan Dr. İşleyen, İlahiyat Fakültesi kökenli Coşkun'la, bölgedeki eğitim ve öğrenci potansiyeli hakkında sohbet etti. İlahiyat Fakültelerine olan ilginin kendilerini memnun ettiğini ifade eden İşleyen, Bayburt Üniversitesi'nin çalışmalarını takdir ettiğini dile getirdi. Coşkun ise, ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, kısa zamanda tamamlanması beklenen İlahiyat Fakültesi binası ile birlikte öğrenci sayısını arttırmayı amaçladıklarını söyledi.


Ziyarete Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil İbrahim Şimşek ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nasrullah Hacımüftüoğlu da iştirak etti. - BAYBURT

Haber Yayın Tarihi: 02.08.2018 10:10 Kaynak: İHASon Dakika

Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın
Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu Elazığlı depremzede herkesin aksine kendine sitem etti: O kadar parayı mezara mı götüreceğiz? Bize her şey müstahak

Son Dakika Haberleri