Son Dakika Haberleri: Diyanet İşleri Başkanı Görmez Ölümden Döndü

Diyanet İşleri Başkanı Görmez Ölümden Döndü

4 gün önce

Van'da düzenlenen temel atma töreninde aniden bastıran fırtına nedeniyle platformun kısmen çökmesi sonucu Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli ölümden döndü.

Van İl Müftülüğü için Eski Araştırma Hastanesi yakınlarında yapılacak bina için temel atma töreni düzenlendi.  Diyanet İşleri Başkanı  Mehmet Görmez,  Van Valisi İbrahim Taşyapan,  AK Parti  Van  Milletvekili  Burhan Kayatürk,  Van İl Müftüsü  Nimetullah Arvas, kurum amirleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı tören, aniden esen fırtınanın azizliğine uğradı.

PLATFORMUN DEMİR AYAKLARI YERİNDEN ÇIKTI

AK Parti  Van  Milletvekili  Beşir Atalay'ın konuşması sırasında davetliler için kurulan platformun demir ayaklıkları fırtına nedeniyle yerinden çıktı. Yaşanan çökme esnasında davetliler etrafa kaçışırken,  Mehmet Görmez ise korumalar tarafından alandan çıkarıldı.
GÖRMEZ VE DAVETLİLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Aralarında  Mehmet Görmez'in de bulunduğu çok sayıda davetli adeta ölümden döndü. Fırtına nedeniyle kısa süreliğine ara verilen tören, daha sonra butona basılarak temele ilk harcın dökülmesiyle son buldu. Görmez ve beraberindekiler ise daha sonra buradan ayrıldı.


Olay yerinden görüntüler:

AK Parti'nin MKYK Listesine Giren Rumeysa Kadak, Performansıyla Erdoğan'ın Dikkatini Çekmiş Darbeciler komutanı derdest etmek için helikopter kaldırmış
Saldırıyla Sarsılan İngiltere'de Üniversite Binasında Bomba Alarmı!

1