Son Dakika Haberleri: Diyarbakır Arka Sokaklar Dizisinin Mesut Komiseri Sur'daki Çocukları Sevindirdi

Diyarbakır Arka Sokaklar Dizisinin Mesut Komiseri Sur'daki Çocukları Sevindirdi

2 yıl önce

Kanal D'nin sevilen dizisi, 'Arka Sokaklar'da 'Mesut komiser'i canlandıran Şevket Çoruh, merkez Sur ilçesindeki Köprübaşı ilk ve ortaokulu öğrencilerine spor malzemesi yardımında bulundu.

Diyarbakır Arka Sokaklar Dizisinin Mesut Komiseri Sur'daki Çocukları Sevindirdi, System.String[]
Kanal D'nin sevilen dizisi, 'Arka Sokaklar'da 'Mesut komiser'i canlandıran Şevket Çoruh, merkez Sur ilçesindeki Köprübaşı ilk ve ortaokulu öğrencilerine spor malzemesi yardımında bulundu. Çoruh'un gönderdiği yardımlar okula teslim edilirken, öğrencilerden Nurhayat Medeni, daha önce okulun spor malzemelerinin olmadığını ve yapılan bu yardımlardan dolayı Şevket Çoruh'a teşekkür ederek, Çoruh'a teşekkür ederek okullarına davet etti. Elif Üçdağ adlı öğrenci ise, malzemelerini aldıklarını ve artık bu malzemelerle beden eğitimi derslerini daha rahat işleyeceklerini söyledi.

Merkez Sur ilçesinde bulunan Köprübaşı Ortaokulu ve İlkokulu öğrencileri için beden eğitimi öğretmeni Ümit Karakaş, sosyal medya üzerinden yardım kampanyası başlattı. 30 köy, 8 mezra'daki toplam 958 öğrencinin öğrenim gördüğü okulun ihtiyaçları, beden eğitimi öğretmeni Karakaş tarafından kalem kalem yazıldı. Sosyal medya paylaşımlarının ardından listedeki spor malzemeleri için Kanal D'nin sevilen dizisi 'Arka Sokaklar'ın oyunucusu Şevket Çoruh, harekete geçti. Bu kapsamda öğrencilere iki minyatür kale, forma, futbol topu ve eşofman takımlarının bulunduğu yardım kolileri okula gönderildi.

Arka Sokaklar dizisinin Mesut Komiseri Şevket Çoruh'un gönderdiği malzeme kolilerini alan öğrenciler kendisine teşekkür etti. Öğrencilerden Nurhayat Medeni, daha önce okulun spor malzemelerinin olmadığını ve yapılan bu yardımlardan dolayı ünlü sanatçı Çoruh'a teşekkür ederek, Bizi düşündükleri için teşekkür ederiz. Bizim buna ihtiyacımız vardı. Şevket Çoruh'u okulumuza davet ediyoruzdedi. Elif Üçdağ ise, malzemelerini aldıklarını ve artık bu malzemelerle beden eğitimi derslerini daha rahat ve formatına uygun işleyeceklerini belirtti. Diğer öğrenciler de, ihtiyaçlyarı olan malzemeleri gönderen ünlü Sanatçı Şevket Çoruh'a teşekkür etti.
Haber Yayın Tarihi : 22.11.2017 11:04 Kaynak: DHAKastamonu'da fuhuş operasyonu: 28 gözaltı Elektrik arızasına giden personel, yılan sürüsüyle karşılaşınca şoka girdi Nagehan Alçı, "Küçükkaya-İmamoğlu otelde görüştü" haberinin perde arkasını anlattı