Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Çiftçi, çalışmaları inceledi - Son Dakika

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Çiftçi, çalışmaları inceledi

30.06.2022 13:37
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Çiftçi, çalışmaları inceledi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi, kentte devam eden çalışmaları denetledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi, kentte devam eden çalışmaları denetledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Diyarbakırlıların aileleriyle hoşça vakit geçirmelerini sağlamak ve dinlenme alanı oluşturmak amacıyla yeşil alanlar yapma ve yenileme çalışmaları devam ediyor.

Genel Sekreter Abdullah Çiftçi, Genel Sekreter Yardımcısı Ensari Erden ile yenileme çalışmaları Büyükşehir Belediyesince yapılan Devegeçidi Mehmet Recai Kutan piknik alanını inceledi.

Çiftçi, hemşerilerinin beklentilerini karşılayacak bir çalışma yürüttüğünü belirterek, "Diyarbakır'ımıza yeni bir sosyal yaşam alanı daha kazandırıyoruz." dedi.

Daha sonra Yenişehir fidanlık alanındaki çalışmaları denetleyen Çiftçi, alanda yüzme havuzundan biniciliğe, spor tesislerinden piknik alanlarına kadar Diyarbakırlıların tüm beklentilerini karşılayacak donatıların olacağını belirtti.

Park ve Bahçeler Daire Başkanlığınca yapımı süren Urfa Yolu Yoncalı Kavşakta süren çalışmaları inceleyen Çiftçi, ardından Yol Yapım Altyapı Daire Başkanlığının çalışmalarını denetledi.

4. Oto Sanayi, Terkan Caddesi, eski Mardin yolu şantiyesinde incelemelerini yapan Çiftçi, Diyarbakır'ın hizmetinde olduklarını kaydetti.

YORUMLAR
500
Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı Diyarbakır'da bilgievi öğrencileri tarihi mekanları gezdi Diyarbakır'da bilgievi öğrencileri tarihi mekanları gezdi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Çiftçi, çalışmaları inceledi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement