Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri kurban kesim yerlerini denetledi - Son Dakika

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri kurban kesim yerlerini denetledi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri kurban kesim yerlerini kontrol etti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri kurban kesim yerlerini denetledi, System.String[]

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri kurban kesim yerlerini kontrol etti.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, insan, hayvan ve çevre sağlığı için kurban kesim noktalarını denetledi.

Halk sağlığının korunması amacıyla gerçekleştirilen denetimlerde, ekipler (Kovid-19) salgını ve alınması gereken tedbirler konusunda vatandaşları uyardı.

Daha sonra ekipler, kurban kesim yerlerindeki hayvanların sevk ve sağlık kontrolü belgelerini kontrol etti.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, halk ve çevre sağlığı hassasiyeti ile koruyucu ve önleyici tedbirlerin eksiksiz uygulanması için kurban kesim yerlerinin denetlendiği bildirildi.

Kurban kesimi için uygun şartlar taşımayan kesim yerlerine izin verilmeyeceği ifade edilen açıklamada, "Vatandaşlarımızın Kurban Bayramını huzurlu bir şekilde geçirebilmesi için zabıta ekiplerimiz bayram boyunca görevlerinin başında olacaktır." denildi.

YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş'ta su borusu patladı, yollar göle döndü Aydos Ormanı'nda 4 farklı noktada yangın çıktı! Söndürme çalışmaları sürüyor Galatasaray'dan ayrılan Lemina Werder Bremen'le anlaştı Oğlunu kaybeden usta sanatçı Hümeyra, cenaze töreninde ayakta durmakta zorlandı Okullar 31 Ağustos'ta açılacak mı? Gözlerin çevrildiği Bilim Kurulu toplantısı başladı Sabah saatlerinde 432 liraya kadar düşen gram altın, tepki alımları nedeniyle tekrar tırmanışa geçti Beşiktaş, bonservisi elinde olan Ivan Martic'e teklifte bulundu Son Dakika: Kültür Bakanlığı'ndan Galata Kulesi'ndeki tartışmalı restorasyon çalışmalarıyla ilgili açıklama: Uygulamalar bizi de rahatsız etti Çin'de bir aile, bebeklerini erkek doğmadığı için çöp kutusunda ölüme terk etti Kütahya'da bir kişi, tartıştığı arkadaşını kalbinden bıçaklayarak öldürdü Optimar'ın son anketinde ezber bozan sonuçlar! "CHP Genel Başkanı kim olmalı?" sorusunda İnce sürprizi Lüks cipte can pazarı! Sürücü sıkıştığı yerden 1 saatte kurtarıldı Türkiye ile Yunanistan arasındaki krize İsrail de dahil oldu! Yunanistan'dan yana tavır aldılar Atalanta'lı Marten de Roon'dan Paris maçı öncesi dev iddia: 1000 kişiye pizza yapacağım Akraba olan iki sürücü, köprüde trafik kazasına karıştı: 2 yaralı