Diyarbakır'da 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenlendi - Son Dakika

Diyarbakır'da 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenlendi

26.05.2022 10:15
Diyarbakır'da 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenlendi

Diyarbakır'da 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenlendi.

Diyarbakır'da 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenlendi.

Bağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan açıklamaya göre, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesinde düzenlenen 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı ve resim sergisi için etkinlik gerçekleştirildi.

Etkinlikte, öğretmenler tarafından hazırlanan 21 projenin yer aldığı fuar ve görsel sanatlar dersi öğrencilerinin yaptığı resim sergisi açıldı.

Fizik öğretmeni ve TÜBİTAK proje koordinatörü Nilüfer Uslu Uzun, okullarında böyle bir etkinlikle öğrencilerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Matematik öğretmeni Mehmet Nur Kaya ise projede emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Etkinliğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut ve, şube müdürleri de katıldı.

YORUMLAR
500
Çocuklar Antik Kent Afrodisias'ta buluştu Çocuklar Antik Kent Afrodisias'ta buluştu Son Dakika! Yüz binlerce öğrencinin katıldığı 2022 LGS sınavının sonuçları açıklandı Son Dakika! Yüz binlerce öğrencinin katıldığı 2022 LGS sınavının sonuçları açıklandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Diyarbakır'da 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement