Diyarbakır'da bir grup vatandaş türkü eşliğinde kardan adamla halay çekti - Son Dakika

Diyarbakır'da bir grup vatandaş türkü eşliğinde kardan adamla halay çekti

13.02.2020 15:09

Diyarbakır'da yağan karı kutlayan bir grup vatandaş, Kürtçe "Ez Berfim" şarkısı eşliğinde aralarına aldıkları kardan adamla halay çekti. O görüntüler sosyal medyada beğeni topladı.

Diyarbakır'da çekilen bir görüntü sosyal medyanın gündemine oturdu. Diyarbakır'a kar yağmasını kutlayan bir grup vatandaş, aralarına aldıkları kardan adamla halay çekti. Kürtçe "Ez Berfim" adlı şarkı eşliğinde halay çeken vatandaşlar, sosyal medyada büyük beğeni topladı.

KARDAN ADAMI GİYDİRDİLER

Halay çeken vatandaşların, kardan adamı giydirmeleri de dikkat çekti. Kardan adamın üzerinde bir ceket ve şapka olduğu görülüyor.

Diyarbakır'da bir grup vatandaş türkü eşliğinde kardan adamla halay çekti

Son Dakika Güncel Diyarbakır'da bir grup vatandaş türkü eşliğinde kardan adamla halay çekti - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: İstanbul'da İmamoğlu ile görüşmeyi planlıyorum Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Kaan Yıldırım'dan sevgilisi Hadise'nin doğum günü için romantik paylaşım Hazine ve Maliye Bakanlığı 15 müfettiş yardımcısı alacak Rusları çaresiz bırakan Bayraktar SİHA'nın iki büyük sırrı Taksiciden kadın müşteriye şok tehdit: Seni gebertirim kadın İki kardeşin ürettiği kilitli pizza kutusuna salgında yoğun ilgi: 70 il ve 5 ülkeye satıyorlar