Diyarbakır'da Elektrik Kesintisi - Son Dakika

Diyarbakır'da Elektrik Kesintisi

11.01.2012 20:21
Diyarbakır'da Elektrik Kesintisi, System.String[]

Diyarbakır'da bir günlük elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Diyarbakır'da bir günlük elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, TEİAŞ İşletme Müdürlüğüne bağlı trafolarda bakım ve onarım ile yenileme yapılması nedeniyle yarın 07.00-12.00 saatleri arasında elektrik kesintisine gidileceği belirtildi.

Açıklamada, kesintinin uygulanacağı yerlere ilişkin şu bilgiler kaydedildi:

"Ferit Köşk, Silvan Yolu Köyler, Dağkapı, Gazi Caddesi, Yenişehir, İç Ofis, Vilayet, Şehitlik, Melikahmet, İnönü Caddesi, Botaş, Ali Emiri, Lise ve Hastaneler Caddeleri ile 7'inci Kolordu Komutanlığı."

- DİYARBAKIR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Diyarbakır'da Elektrik Kesintisi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu